• Τιμές - Εξοπλισμός - Τεχνικά - Test - Συγκριτικά Εγγυήσεις - Χρηματοδοτικά - Προσφορές

Μεταχειρισμένα για κλωτσιές;

Διαβάστηκε από 71861 αναγνώστες - Ημερομηνία δημοσίευσης: 24/11/2017

Θέλετε μεταχειρισμένο και φοβάστε ότι θα σας πιάσουν τον κ...; Ποιοι είναι οι έμποροι μεταχειρισμένων με καλό όνομα και ευχαριστημένους πελάτες;

 
Δυο είναι οι ερωτήσεις όταν θες μεταχειρισμένο αυτοκίνητο:
- Ποιό μοντέλο να πάρω
- Από πού να το πάρω για να μην μου πιάσουν τον κ...;
 
Στο πρώτο ερώτημα καλές απαντήσεις δίνει η έρευνα μας Autocheck – Ποια αυτοκίνητα είναι για κλωτσές;
Μέχρι τώρα έχουν πάρει μέρος σχεδόν 4000 κάτοχοι αυτοκινήτων, αποκαλύπτοντας μας τα μυστικά όλων των μοντέλων. Ζημιές, τιμές ανταλλακτικών, service, συμπεριφορά εταιρειών, δηλαδή …τα πάντα.
 
Όσοι πάνε όμως για μεταχειρισμένο, αυτό που μας ρωτάνε είναι:
Εχεις ένα καλό έμπορο να μου συστήσεις, για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο;
 
Ποιοι είναι όμως οι έμποροι με καλό όνομα και ευχαριστημένους πελάτες;
 
Αυτό θα μας το πείτε εσείς, παίρνοντας μέρος στην νέα μας έρευνα.
 
Έχετε κάποιο φίλο που αγόρασε μεταχειρισμένο και την πάτησε; Ή κάποιον που το έχει ήδη ένα χρόνο και είναι ευχαριστημένος; Έχετε κάποιο φίλο που ψάχνει μεταχειρισμένο και δεν θέλετε να του πιάσουν τον κ…; Κοινοποιήστε!

Ποια μεταχειρισμένα είναι για κλωτσές;
 
Το σημαντικότερο πράγμα όταν αγοράζεις ένα μεταχειρισμένο, είναι: Ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες σου; Σε απογοήτευσε; Η μήπως σου βγήκε τόσο καλό, που αισθάνεσαι την ανάγκη να του γράψεις και ένα ποίημα (έγινε και αυτό, από ένα αναγνώστη μας στην προηγούμενη έρευνα).
 
Σου βγήκε ζημιάρικο;
Κάθε τόσο σε τρέχει στο συνεργείο;
Ο έμπορος που στο πούλησε αθέτησε τις υποσχέσεις του;
Τραβάς τα μαλλιά σου;

Κάνε αναφορά.
 
Το μεταχειρισμένο που αγάρασες, το έχεις ενα χρόνο τουλάχιστον και  δεν σπάει, δεν λυγάει;
Ξεπέρασε τις προσδοκίες σου;
Ο έμπορος που στο πούλησε σε εξυπηρέτησε άψογα και είναι εκεί κάθε φορά που τον χρειάστηκες;
 Επιβράβευσε τον! 

 
Οι πληροφορίες αυτές είναι πολύτιμες για μας τους υπόλοιπους, αλλά και για σας.
Αν αγόρασες από κάποιον και απογοητεύτηκες και δεις ότι το ίδιο έχει συμβεί και σε άλλους που αγόρασαν από τον ίδιο, τότε δεν είναι σύμπτωση. Αγόρασες από έμπορο που δεν ενδιαφέρεται να έχει ευχαριστημένους πελάτες.
 
Αν πάλι αγόρασες και είσαι ευχαριστημένος και είναι ευχαριστημένοι όλοι όσοι αγοράζουν από κάποιο συγκεκριμένο έμπορο, αυτόν πρέπει να μας τον συστήσεις, να πάμε και εμείς, για να είμαστε και μείς ευχαριστημένοι.
Αυτός είναι ο στόχος αυτής της έρευνας.
Να καταγράψει τους εμπόρους που φροντίζουν να έχουν ευχαριστημένους πελάτες, τους εμπόρους που τα δίνουν όλα για να αποκτήσουν καλό όνομα, Αυτούς ψάχνουμε.
Αν είσαστε λοιπόν ευχαριστημένοι, αν ξεπέρασαν τις προσδοκίες σας, πρέπει να επιβραβευτούν, να το μάθουμε όλοι.
 
Κάντε λοιπόν τώρα και εσείς αναφορά πατώντας το πλήκτρο «Αναφορά» στο τέλος του κειμένου.

Δίνετε το όνομα και το email σας και το site μας θα σας στείλει την ίδια στιγμή ένα link στο email σας για να καταχωρήσετε την αναφορά σας.

Ολες οι αναφορές σας ελέγχονται και στη συνέχεια κοινοποιούνται στους αντίστοιχους εμπόρους, για να έχουμε την δική τους απάντηση ή και να έχουν την ευκαιρία να επανορθώσουν, λύνοντας σας το πρόβλημα που αναφέρετε.
Μόλις ολοκληρωθεί η φάση αυτή, θα δημοσιευτούν και τα ονόματα των εμπόρων δίπλα απο κάθε αναφορά. Στόχος της έρευνας μας ειναι να βρεί και να επιβραβεύσει τους εμπόρους που φροντίζουν να έχουν ευχαριστημένους πελάτες.

ΚΑΝΤΕ ΤΗΝ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΑΣ ΤΩΡΑ

Όλες οι αναφορές/επιβραβεύσεις ελέγχονται.

 

Εμπορίες μεταχειρισμένων που έχουν μόνο πράσινες αναφορές

Αναφορές (στις αναφορές που έχει ολοκληρωθεί ο έλεγχος, αναφέρεται και το όνομα του εμπόρου)

Alfa Romeo
Giulietta

1600 κυβικά
του 2013
Πετρέλαιο
panag... (22/11/2017, 12:01) Αγοράστηκε: 2 χρόνια
Χλμ. που είχε: 55.000
Βιβλίο service: Ναι
Εγγύηση: Οχι
το αυτοκίνητο: Όχι όπως το πήρα το αυτοκίνητο έτσι είναι μετά από 2 χρόνια. Έχω φχαριστηθει ταξίδια και εκδρομές. Το αμάξι δεν έχει ζητήσει τίποτα ακόμα, μόνο ένα σερβις.
ή Εμπορία: Λίγο τσιμπημένη τιμή αλλά άξιζε!
  7
Alfa Romeo
Giulietta

1600 κυβικά
του 2012
Πετρέλαιο
a.kou... (15/11/2017, 16:47) Το αυτοκίνητο αγοράσθηκε μεταχειρισμένο με μόλις 50.000 χλμ τον Ιουνιο του 2016. Πρέπει να τονίσω ότι η εξυπηρέτηση του υπεύθυνου πωλητή ήταν εξαιρετική, το δε αυτοκίνητο ήταν σε απόλυτα άψογη κατάσταση και τουτο πιστοποιήθηκε εγγράφως από ανεξάρτητο μηχανικό-ελεγκτή (εν άλλοις λόγοις η εταιρεία όχι απλώς επιτρέπει αλλλά ενθαρύνει το test drive και τον έλεγχο των μεταχειρισμένων οχημάτων που πωλεί). Εκεί που μας τα έχουν χαλάσει είναι στο σέρβις αλλά δεν είναι τούτο το αντικείμενο της έρευνας. Σε κάθε περίπτωση τους συνιστώ ανεπιφύλακτα.
  2
Alfa Romeo
Mito

1248 κυβικά
του 2010
Πετρέλαιο
tanos... (16/11/2017, 11:12) Αγοράστηκε: 21/09/2017
Χλμ. που είχε: 68000
Βιβλίο service: ΝΑΙ-ΟΧΙ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟ
Εγγύηση: ΠΡΟΦΟΡΙΚΗ,ΓΡΑΠΗΤ ΔΕΝ ΕΔΙΝΕ
το αυτοκίνητο: ΜΕ Τ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΣΥΝΤΉΡΗΣΗ ΕΝΤΕΛΛΩΣ ΑΣΥΝΤΉΡΗΤΟ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΦΥΛΛΑ ΕΙΧΕ ΣΤΟ ΦΙΛΤΡΟ ΑΕΡΟΣ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΕΝΤΙΛΑΤΕΡ ΤΟΥ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ,ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ Σ ΑΘΛΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Τ ΔΙΚΑ ΤΟΥ,ΕΙΧΕ ΣΚΟΥΡΙΕΣ Κ ΔΝ Τ ΑΝΕΦΕΡΕ Κ ΜΕ ΠΗΓΕ Σ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΜΙΑΣ Κ ΠΟΥ ΔΝ ΓΝΩΡΙΖΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ,ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Ο ΑΙΣΘΗΤΗΡΑς ΡΟΠΗς ΚΟΣΤΟΣ 300 ΕΥΡΩ,ΣΥΝΟΛΙΚΑ Τ ΠΗΡΑ 8350 ΜΑΖΙ ΜΕ ΧΑΡΤΙΑ ΚΑΙ 1000 ΕΥΡΩ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΔΝ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΑΚΟΜΗ ,ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΛΑΓΗ Κ ΤΑ ΠΕΝΤΑΛ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΓΩΜΕΝΟ ΤΟ ΠΕΝΤΑΛ Τ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ Κ ΑΛΛΑΖΕΙ ΟΛΟ ΜΑΖΙ ΣΕΤ.
ή Εμπορία: ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΠΛΟΥΣΙΑ ΚΕΔΟΣΗ ΣΕ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ,ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ Θ ΕΛΕΓΑ ΑΛΛΑ ΟΙ ΖΗΜΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΘΩς Κ ΤΟ ΠΙΣΑΡΙΣΜΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ Π ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΑΘΙΣΤΟΥΝ to much με τοσα χρηματα γυρω στα 10000 ευρω επαιρνα νεοτερο και σιγουρα καλυτερο
  5
Audi
A2

1400 κυβικά
του 2001
Πετρέλαιο
stayr... (22/11/2017, 16:56) Αγοράστηκε: 6 μηνες
Χλμ. που είχε: 150000
Βιβλίο service: Οχι
Εγγύηση: Οχι
το αυτοκίνητο: Σιμπλεκτη εγκέφαλο άνεσης Μπέκ
ή Εμπορία: Κακή συμπεριφορά εμπορου
  3
Audi
A3

1600 κυβικά
Βενζίνη
AUTO ACTION
Anrye... (05/12/2017, 13:12) Αγοράστηκε: 2014
Χλμ. που είχε: 98000
Βιβλίο service: Ναι
Εγγύηση: Ναι
το αυτοκίνητο: Πολλή καλό αυτοκίνητο μου το παρέδωσαν αφού του είχαν κάνει μέχρι και service και ότι μου χρειάστηκε μου το έφτιαξαν χωρίς κανένα πρόβλημα
ή Εμπορία: Πολλή καλή συνεργασία χωρίς κανένα παράπονο και πολλή ευγενικοί άνθρωποι
 
Audi
A3

1400 κυβικά
του 2008
Βενζίνη
nikos... (22/11/2017, 12:17) Αγοράστηκε: 3 χρόνια
Χλμ. που είχε: 81.000
Βιβλίο service: Ναι
Εγγύηση: Ένα χρόνο
το αυτοκίνητο: Πολύ καλό αυτοκίνητο, ωραίο στο δρόμο, χωρίς τριξίματα και πολύ ήσυχο με σχετικά ακριβά σέρβις όμως. Μέχρι στιγμής δεν είχα κάποια μεγάλη ζημιά.
ή Εμπορία: Δεν χρειάστηκα κάτι.
  3
Audi
A3 sportback

1600 κυβικά
του 2007
Βενζίνη
69pet... (16/11/2017, 16:30) Αγοράστηκε: 7 χρόνια
Χλμ. που είχε: 45000
Βιβλίο service: Ναι
Εγγύηση: Οχι
το αυτοκίνητο: Τίποτα, ήταν διαμάντι
ή Εμπορία: Παίρνει 10 στα 10. Το αμάξι ήταν χαρτί. Σήμερα μετά από 7 χρόνια και με 127.000 χλμ στο κοντέρ μόνο τα service του, καμία βλάβη.
  2
Audi
P3

2000 κυβικά
του 2013
Βενζίνη
ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ
mbcvc... (30/11/2017, 09:42) Αγοράστηκε: 1 χρονοσ
Χλμ. που είχε: 75000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: πολύ ικανοποιημένος με το αυτοκίνητο, δεν υπήρχαν φθορές .
ή Εμπορία: πολύ ικανοποιημένος, οτι μου είχαν πει,ίσχυε .
 
Bmw
116

1600 κυβικά
του 2010
Βενζίνη
marko... (22/11/2017, 12:13) Αγοράστηκε: 2 χρόνια
Χλμ. που είχε: 67.000
Βιβλίο service: Ναι
Εγγύηση: 6 μήνες
το αυτοκίνητο: Πολύ ωραίο αυτοκίνητο, το πήρα για τη γυναίκα μου αλλά τελικά εγώ το οδηγάω περισσότερο. Μέχρι στιγμής μόνη ζημιά ένας διακόπτης παραθύρου, αλλάχθηκε φθηνά.
ή Εμπορία: Με έπεισε από την πρώτη στιγμή, πολύ φιλικός και μου έκοψε και χρήματα.
  2
Bmw
E36

1600 κυβικά
του 1999
Βενζίνη
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ Auto Moto
giogh... (29/11/2017, 15:35) Αγοράστηκε: 13 χρόνια
Χλμ. που είχε: 140.000
Βιβλίο service: Ναι
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: Μέχρι στιγμής κανένα πρόβλημα, όλα πολύ καλά
ή Εμπορία: Πολύ καλός έμπορος, εξυπηρετικός, συνεργάσιμος, έχουν γίνει πολλαπλές συστάσεις σε φίλους μετά από την αγορά
 
Bmw
X1

2000 κυβικά
του 2016
Πετρέλαιο
AUTO MALTA
dplat... (30/11/2017, 09:42) Αγοράστηκε: 1 χρονο περιπου
Χλμ. που είχε: 25000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: Καμια ζημια εως τωρα το αμαξι ηταν σχεδον καινουργιο.
ή Εμπορία: Ηταν ωστοι επαγγελματιες οι ανθρωποι.
 
Bmw
X1

1600 κυβικά
του 2014
Βενζίνη
vasil... (19/11/2017, 14:09) Αγοράστηκε: 11 μήνες
Χλμ. που είχε: 34000
Βιβλίο service: ΟΧΙ
Εγγύηση: 6 ΜΗΝΕΣ
το αυτοκίνητο: ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ
ή Εμπορία: Η εξυπηρέτηση άψογη. Αυτό που δεν μου αρέσει καθόλου είναι ότι ζητάω το βιβλίο service ή μια εκτύπωση από τον H/Y αλλά δεν μου το δίνουν με την πρόφαση ότι είναι προσωπικά δεδομένα. Απαράδεκτο. Όταν το παρέλαβα είδα στο ντουλαπάκι με έντυπα του αυτοκινήτου. Πηγαίνοντας σπίτι τα πήρα να τα διαβάσω αλλά βιβλίο service πουθενά. Τέλος, η αγγελία στο internet ανέφερε 17.000 χλμ και όχι 34.000
  7
Bmw
X3

2000 κυβικά
του 2014
Πετρέλαιο
ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ
ioaoo... (29/11/2017, 14:47) Αγοράστηκε: 18 ΜΗΝΕΣ
Χλμ. που είχε: 100,000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: Πολύ ευχαριστημένος . Για την ωρα όλα καλά . σε καλή κατάσταση και μετά από έλεγχο δεν βρήκα κάποιο πρόβλημα . Είχαν γίνει όλα τα service .
ή Εμπορία: Πολύ ευχαριστημένος γενικά
  1
Bmw
X3

2000 κυβικά
του 2010
Βενζίνη
ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ
panax... (29/11/2017, 14:36) Αγοράστηκε: 5 ΧΡΟΝΙΑ
Χλμ. που είχε: 25.000
Βιβλίο service: ναι
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: αξιόπιστο οικογενειακό αυτοκίνητο . Δεν υπάρχει κάτι μετά από τόσα χρόνια που να μας δημιούργησε πρόβλημα .
ή Εμπορία: καλή εξυπηρέτηση
 
Bmw
Σειρα 3

1600 κυβικά
του 2014
Βενζίνη
Andre... (26/11/2017, 09:32) Αγοράστηκε: 2 χρονια
Χλμ. που είχε: 14000
Βιβλίο service: Ναι
Εγγύηση: Ναι
το αυτοκίνητο: Μικροπραματα.
ή Εμπορία: Οι πωλητές έδειξαν μηδενικο ενδιαφέρον προς εμένα και τις απορίες μου.
 
Bmw
Σειρα 3

1800 κυβικά
του 1997
Βενζίνη
dimit... (22/11/2017, 19:57) Αγοράστηκε: 2014
Χλμ. που είχε: 203000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: ΟΧΙ
το αυτοκίνητο: Παρολο που ειναι ενα πολυ ποιοτικο αυτοκινητο και αυτος ειναι ο μονος λογος που το κραταω ακομη, εχει βγαλει οτι προβλημα μπορει να φανταστει κανεις. Τρακαρισμενο τελικα βγηκε, νερα μπαζει η κουκουλα. Τα ηλεκτρικα του ειναι κατεστραμενα. Το μοτερ καιει λαδια. Ηταν σε απαισια κατασταση. Το χρωμα ηταν ολο καμμενο, ο εμπορος ωστοσο ελεγε οτι με μια αλοιφουλα θα ναι τελειο. Μαλιστα γνωρισα ενα παλικαρι που μου ειπε οτι τον ξερει τον εμπορο και οταν πηγαινε απο εκει για καφε του εδινε το συγκεκριμενο αυτοκινητο χωρις πινακιδες να το κανει σβουρες και παντηλικια στο δρομο διπλα στα κοιμητηρια. Απο το αυτοκινητο πρεπει να ειχαν πουληθει πολλα πραγαμτα ως ανταλλακτικα γιατι το αυτοκινητο ειναι φουλ στην πατεντα. ΠΧ: η κεντρικη κονσολα ειναι απο αλλο αυτοκινητο και μαλιστα σενταν και οχι απο καμπριο. Το ανακαλυψα 3 χρονια μετα. Το αυτοκινητο το κραταω γιατι εχει φτιαχτει απο την αρχη και εχει γινει flawless πλεον.
ή Εμπορία: Ο τυπος ειναι απλα απαραδεκτος και ψαχνει κοροιδα. Ημουν 18 οταν το αγορασα οποτε και δεν ημουν υποψιασμενος. Μακρυα απο τον τυπα! 
  7
Bmw
Σειρα 3

2000 κυβικά
του 2010
xirod... (14/11/2017, 12:13) Το αυτοκίνητο ήταν από Leasing (δεν το ανάφεραν το είδα αργότερα στην αδεια). Ήταν τρακαρισμένο, όχι κατι το ιδιαίτερο αλλα έπρεπε να το είχαν αναφέρει. Βιβλίο σέρβις δεν υπήρχε το επανεκδώσανε. δεν υπήρχαν τα εγχειρίδια του οχήματος. κατά τα αλλα, το αυτοκίνητο είναι απροβλημάτιστο μετα από 10,000χλμ, ίσως είμαι τυχερος.
  5
Chevrolet
Matiz

800 κυβικά
του 2007
Υγραέριο
ar_gi... (25/11/2017, 20:51) Αγοράστηκε: 3 ΜΕΡΕΑ
Χλμ. που είχε: 66200
Βιβλίο service: ΟΧΙ
Εγγύηση: ΟΧΙ
το αυτοκίνητο: ΕΒΓΑΛΕ ΖΗΜΙΕΣ Κ ΤΡΙΞΙΜΑΤΑ ,ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΤΑ ΦΩΤΑ ΚΑΙ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΨΑΛΥΔΙ
ή Εμπορία: ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΜΠΟΡΟΥ.
  4
Citroen
C1

1000 κυβικά
του 2011
Βενζίνη
razor... (10/01/2018, 08:02) Αγοράστηκε: 1 xrono
Χλμ. που είχε: 45.000
Βιβλίο service: NAI
Εγγύηση: OXI
το αυτοκίνητο: ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ
ή Εμπορία: ΠΑΡΑΔΟΘΗΚΕ ΒΡΩΜΙΚΟ
  2
Citroen
C2

1100 κυβικά
του 2004
Βενζίνη
kardo... (10/12/2017, 12:36) Αγοράστηκε: 5 ΧΡΟΝΙΑ
Χλμ. που είχε: 40.000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: ΟΧΙ
το αυτοκίνητο: ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΕΩΣ ΣΤΙΓΜΗΣ ΜΕ 75.000 ΧΛΜ, ΜΕ ΑΝΕΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΑΣΦΑΛΕΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΤΑΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΤΕΡΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΠΑΡΑ ΤΑ 13 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ,ΠΙΣΩ ΘΕΣΕΙΣ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕ ΒΟΛΕΥΟΥΝ (2 ΠΑΙΔΙΑ 11 ΧΡΟΝΩΝ) ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ
ή Εμπορία: ΤΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ: 1. ΤΡΙΞΙΜΟ ΠΡΩΙΝΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΗΝ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΖΕΣΤΑΘΕΙ 2. ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΟΛΛΑΕΙ ΟΔΕΙΚΤΗΣ ΒΕΝΖΙΝΗΣ (ΕΝΩ ΒΑΖΕΙΣΚΑΥΣΙΜΟ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΒΑΛΙΣ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΞΕΚΟΛΛΑΕΙ) 3. ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΟΔΗΓΟΥ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΟΛΛΑΕΙ ΚΑΙ ΞΕΚΟΛΛΑΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ.
 
Citroen
C2

1600 κυβικά
του 2006
Βενζίνη
bboyk... (04/12/2017, 16:30) Αγοράστηκε: Πριν Τρία χρόνια
Χλμ. που είχε: 88000
Βιβλίο service: Ψευτικο
Εγγύηση: Ναι
το αυτοκίνητο: Το αυτοκίνητο αυτό το έχει πατήσει τρένο.. Μου έχει βγάλει άπειρες ζημιές.. κατά τ αλλά ατρακάριστο μου πάνε. Έχω αλλάξει σχεδόν τα πάντα. Σασμάν βεντιλατερ δισκόφρενα λάστιχα εγκέφαλο σασμάν.. έχανε λάδια και από τη μηχανή και από το σασμάν.. άλλο κινητήρα φοράει και άλλον έχει στα χαρτιά.. απλά τραγικός έμπορος ο Παπαδακης. Μεγάλος απατεώνας..
ή Εμπορία: Το αμάξι είναι σάπιο
  1
Citroen
C3 picasso

1600 κυβικά
του 2013
Πετρέλαιο
AUTO MOTIVO
synsd... (29/11/2017, 15:46) Αγοράστηκε: 12μηνες
Χλμ. που είχε: 60000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση:
το αυτοκίνητο: Γενικα εμεινα πολυ ευχαριστημενος.Μονο μια μικρη καθυστερηση ειχε ενα ανταλλακτικο (εταζερα )αλλα μου την εφεραν και την αντικατεστησαν.
ή Εμπορία: Ηταν αρκετα εξυπηρετικη.Δεν ειχα κανενα προβλημα μαζι τους
 
Citroen
C4 cactus

1200 κυβικά
του 2016
Βενζίνη
adrea... (22/11/2017, 14:40) Αγοράστηκε: 19 μηνες
Χλμ. που είχε: 0
Βιβλίο service: ναι
Εγγύηση: 5 χρονια
το αυτοκίνητο: 82HP 36000km μέχρι τώρα πολύ καλό και οικονομικο
ή Εμπορία: 1
  6
Citroen
Grand c4 picasso

1600 κυβικά
του 2007
Amste... (17/11/2017, 14:58) Αγοράστηκε: 1.5 χρονια
Χλμ. που είχε: 92000/150000
Βιβλίο service: Οχι
Εγγύηση: 2 Μηνες
το αυτοκίνητο: Ειχε ολα τα προβληματα πετρελαιου. Βαλβιδα agr χαλασμενη Δεν ειχε προσθετο ( eolis)με συνεπεια να καταστραφει και το φιλτρο μικροσωματιδιων air condition και καλοριφερ τρυπια τα αλαξα. Αναγνωρισε και αλαξε μονο το σωληνακι υγρων αυτοματου σασμαν και το υγρο ενοειται γιατι ηταν τρυπιο και το προβλημα εμφανιστηκε 10 μερες μετα την αγορα
ή Εμπορία: Αλαγμενα χλμ τουλαχιστον 50.000. - 60000. Συν ολα τα προαναφερθεντα
  3
Cl
55

5500 κυβικά
του 2007
Βενζίνη
COLLECTION CARS
dplad... (30/11/2017, 09:37) Αγοράστηκε: 1 ΧΡΟΝΟ
Χλμ. που είχε: 95000
Βιβλίο service: ναι
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: ευχαριστημενος ειμαι.δυσκολα να βρεις τετοιο αμαξι και το ηθελα πολυ και η collection το ειχε.
ή Εμπορία:  δεν ειχα κανενα προβλημα ηταν ενταξει απεναντι μου.
 
Dacia
Duster

1500 κυβικά
του 2009
Πετρέλαιο
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Tsepo... (29/11/2017, 15:15) Αγοράστηκε: 2,5 ΧΡΟΝΙΑ
Χλμ. που είχε: 80.000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ,ΚΑΜΙΑ ΖΗΜΙΑ
ή Εμπορία: ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ
 
Daihatsu
Cuore

900 κυβικά
του 2008
Βενζίνη
ΑΦΟΙ ΛΙΑΠΗ Α.Ε.
stamo... (29/11/2017, 15:18) Αγοράστηκε: 2ΧΡΟΝΙΑ
Χλμ. που είχε: 84000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση:
το αυτοκίνητο: Ειμαι ευχαριστημενος απο το αυτοκινητο μου,για την τιμη του και βαση τον προσδοκιων μου ηταν πολυ καλυτερο.
ή Εμπορία: Εμεινα πολυ ευχαριστημενος 
 
Fiat
500

900 κυβικά
του 2016
Βενζίνη
NTOUNIS CAR SOLUTION
irtet... (29/11/2017, 15:05) Αγοράστηκε: 1,5 χρονο
Χλμ. που είχε: 2,500
Βιβλίο service: ναι
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: Εξαιρετικο αυτοκινητο σε αριστη κατασταση, ουσιαστικα ηταν καινουργιο
ή Εμπορία: Πολυ καλος εμπορος εχει ξαναγινει αγορα- ανταλλαγη στο παρελθον, υπαρχει εμπιστοσυνη
 
Fiat
Bravo

1400 κυβικά
του 2009
Βενζίνη
AUTO CENTER ΓΡΑΒΑΛΟΣ
Sirbs... (29/11/2017, 15:00) Αγοράστηκε: 1,5 χρονο
Χλμ. που είχε: 80000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση:
το αυτοκίνητο: Ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο το αυτοκινητο που αγορασα,Ειχε καινουρια ελαστικα 3μηνων.Ειχε περασει ολα τα κτεο.
ή Εμπορία: Ακομα και πλαστικο που το σπασαμε εμεις στο καπο μας το αλλαξε χωρις καμια επιβαρυνση.
  1
Fiat
Ducato

2300 κυβικά
του 2011
Πετρέλαιο
ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ-CARS
dpla5... (29/11/2017, 16:08) Αγοράστηκε: 1 χρονο περιπου
Χλμ. που είχε: 150000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: Δεν ειχα καποιο προβληξμα εως τωρα.
ή Εμπορία: Ειμαι ευχαριστημενος!
 
Fiat
Grande punto

1400 κυβικά
του 2010
Βενζίνη
sofia... (22/11/2017, 12:20) Αγοράστηκε: 3 χρόνια
Χλμ. που είχε: 49.000
Βιβλίο service: Ναι
Εγγύηση: Οχι
το αυτοκίνητο: Το αμάξι φυσάει, και έχει τρομερή αίσθηση. Λίγα τριξίματα αλλά ως εκεί και από ζημιές ένας γρύλος παραθύρου.
ή Εμπορία: Το αμάξι ήταν όπως στην αγγελία, η τιμή καλή και η συμπεριφορά σωστή. Π
  3
Fiat
Grande punto

1400 κυβικά
του 2007
balbi... (13/11/2017, 22:50) 3ο χέρι πλέον, αγορασμένο το 2013 με 100.000χμ! Πλέον στις 151000, έναν θερμοστάτη μόνο αλλαγή. Σέρβις όλα στην ώρα τους, σε εξειδικευμένα συνεργεία με γνήσια ανταλλακτικά... Κανένα πρόβλημα μέχρι στιγμής, ευχαριστημένος απόλυτα για καθημερινή χρήση.
  1
Fiat
Punto

1400 κυβικά
του 2011
psilo... (14/11/2017, 09:24) Είναι το μοντέλο με εργοστασιακό σύστημα υγραερίου.
  1
Fiat
Seicento

1100 κυβικά
του 2002
Βενζίνη
poule... (27/11/2017, 07:16) Αγοράστηκε: 2013
Χλμ. που είχε: 98000
Βιβλίο service: ναι
Εγγύηση: οχι
το αυτοκίνητο: μονο τα σερβις και αυτα που θεωρουνται φυσιολογικες φθορες
ή Εμπορία: Ειναι γενικα κορυφαιο στο παρκαρισμα και φθηνο σε κοστος χρησης με παρα πολλα ανταλλακτικα.Ειναι εργαλειο καθημερινοτητας και δεν σε στεναχωρει οτι και να παθει. Απο οδ. συμπεριφορα ειναι ακομα και τωρα πολυ καλο για την κατηγορια του
  2
Fiat
Stilo

1800 κυβικά
του 2004
Βενζίνη
NTOUNIS CAR SOLUTION
Hrter... (29/11/2017, 14:47) Αγοράστηκε: 11 μήνες
Χλμ. που είχε: 135000
Βιβλίο service: ναι
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: Δεν υπήρχε κάποιο πρόβλημα το οποίο δεν λύθηκε άμεσα. Έγινε αντικατάσταση στο αμπραγιάζ και τα σωληνάκια injection άμεσα και χωρίς extra επιβάρυνση.
ή Εμπορία: Πολύ ευχαριστημένος, ήταν εξυπηρετικοί, έκαναν άμεση αντικατάσταση των υλικών, συστήνεται ανεπιφύλαχτα
 
Ford
C-max

1600 κυβικά
του 2013
Πετρέλαιο
gpasm... (24/11/2017, 21:52) Αγοράστηκε: 1 ΧΡΟΝΟΣ
Χλμ. που είχε: 66000
Βιβλίο service: Ναι
Εγγύηση: Ναι
το αυτοκίνητο: Καποια τρίξιματακια
ή Εμπορία: Διαφάνεια εξυπηρετείση
 
Ford
Fiesta

1400 κυβικά
του 2009
Βενζίνη
ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
karay... (05/12/2017, 13:04) Αγοράστηκε: 2013
Χλμ. που είχε: 89000
Βιβλίο service: Ναι
Εγγύηση: Ναι
το αυτοκίνητο: Απο το 2013 που το πήρα το αυτοκίνητο μέχρι και σήμερα δεν μου έβγαλε καμία ζημιά το αυτοκίνητο, το μόνο που έκανα ήταν να κάνω τα service
ή Εμπορία: η συνεργασία με την επιχείρηση ήταν ότι καλύτερο, με χωρίς κανένα παράπονο
  1
Ford
Fiesta

1600 κυβικά
του 2014
Πετρέλαιο
ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ-CARS
miter... (29/11/2017, 14:34) Αγοράστηκε: 3 ΧΡΟΝΙΑ
Χλμ. που είχε: 103000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: Είχα ένα μικροπροβληματάκι με τον συμπλέκτη αλλά μου το έλυσαν αμέσως.
ή Εμπορία: Μου φέρθηκαν πολύ καλά, δεν είχα κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα, με το αμάξι ήταν όπως τα συμφωνήσαμε και γενικά ήταν άψογη η συμπεριφορά της εμπορίας.
 
Ford
Fiesta

1600 κυβικά
του 2010
Πετρέλαιο
als-l... (24/11/2017, 16:29) Αγοράστηκε: 2 ΧΡΟΝΙΑ
Χλμ. που είχε: 95000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: ΝΑΙ
το αυτοκίνητο: ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΜΕΝΟΣ
ή Εμπορία: ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΜΕΝΟΣ
 
Ford
Fiesta

1242 κυβικά
του 2007
Βενζίνη
Kapa.... (22/11/2017, 22:50) Αγοράστηκε: 2 μηνες
Χλμ. που είχε: 96000
Βιβλίο service: Ναι
Εγγύηση: Ναι
το αυτοκίνητο: Ολα καλα. Κανενα προβλημα, αν και λιγο νωρις ακομη. Οτι ειοαμε εγινε. Συνεπεια και σιγουρια.
ή Εμπορία: Το αυτοκινητο ηταν οπως στις φωτογραφιες. Πολυ καλη συμπεριφορα και διαθεση αππο τους υπευθυνους.
  2
Ford
Fiesta

1400 κυβικά
του 2008
Πετρέλαιο
k.esk... (15/11/2017, 16:22) Το αυτοκίνητο είναι άψογο.
 
Ford
Fiesta

1250 κυβικά
του 2012
kouko... (14/11/2017, 07:47) ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΗΤΑΝ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕΣΑ ΕΞΩ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΑ.ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΟΓΡΑΤΖΟΥΝΙΕΣ ΥΠΗΡΧΑΝ ΛΟΓΙΚΟ ΤΗΣ ΠΕΝΤΑΕΤΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ ΤΟΥ.
 
Ford
Focus

1600 κυβικά
του 2013
Πετρέλαιο
ΑΦΟΙ ΛΙΑΠΗ Α.Ε.
horye... (29/11/2017, 15:13) Αγοράστηκε: 12μηνες
Χλμ. που είχε: 85000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση:
το αυτοκίνητο: Δεν μου εχει παρουσιασει κανενα προβλημα και οτι ελεγχους εχω κανει ειναι οκ.
ή Εμπορία: Ειμαι πολυ ευχαριστημενος.
 
Ford
Focus

1600 κυβικά
του 2005
Πετρέλαιο
dinos... (23/11/2017, 03:18) Αγοράστηκε: 1,5 χρονο
Χλμ. που είχε: 104.000
Βιβλίο service: Οχι
Εγγύηση: Οχι
το αυτοκίνητο: Χαλασε τη πρώτη βδομάδα το καντράν και έσβησε το αμάξι. Μετά από λίγο καιρό κρέμασε το μοτέρ, τα μαρκουτσια του ψυγείου Σασμαν ήταν πατέντα,άνοιξαν στο δρόμο και πάλι κόστισε αρκετά. Χάλασε η μίζα και το βεντιλατερ και το αποκορύφωμα ήταν ότι χάλασε και το αυτόματο Σασμαν πλέον(αποδειχτηκε ανοιγμένο από παλιά) και ψάχνω 2 μήνες για μια καλή λύση για να γλιτώσω τα 3.200 που θέλει η ford,γιατί ήδη κόστισε αρκετά.
ή Εμπορία: Είχα πρώτο χέρι ένα gtc 1600,180hp και επειδή έκανα οικογένειά,πήγα για ανταλλαγή γιατί δεν μας χώραγε το Opel και ενω τους εξήγησα, οι σκατοψυχοι δεν έδειξαν την παραμικρή ευθιξία τουλάχιστον να με παρασύρουν σε κάποιο άλλο και μου φόρτωσαν το σαραβαλο.συμμετοχη στη κλοπή είχε και το εξουσιοδοτημένο συνεργείο, που το πήγα για έλεγχο, το είχαν μιάμιση ώρα και μου είπαν "καλό είναι, παρτο",δλδ δεν είδαν ούτε τα μαρκουτσια-πατεντα, ούτε το πειραγμένο Σασμαν; ή μάλλον νόμιζαν ότι θα με πιάσουν πελάτη μετά το δούλεμα;
  6
Ford
Focus

1400 κυβικά
του 2010
Βενζίνη
thano... (22/11/2017, 12:23) Αγοράστηκε: 2,5 χρόνια
Χλμ. που είχε: 90.000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: ΟΧΙ
το αυτοκίνητο: Το αυτοκίνητο δεν έχει κανένα θέμα απολύτως. Δεν τρίζει δεν κοπανάει και μπορώ να πω πως είμαι πολύ ευχαριστημένος αν και δεν κάνω και τα τρελά χιλιόμετρα. Μόνο 2 λάμπες φρένων άλλαξα αλλά δεν είναι καν άξιο αναφοράς. Το συστήνω ανεπιφύλακτα σαν μοντέλο γιατί αξίζει τα λεφτά του.
ή Εμπορία: Αυτό που με κέρδισε είναι η ομοιότητα της αγγελίας με την πραγματικότητα. Αυτό που έβλεπα από τον υπολογιστή, ακριβώς το ίδιο είδα από κοντά και δεν είχα δυσάρεστες εκπλήξεις. Εξυπηρετικοί και παρόλο που είχα 100 απορίες γύρω από το μοντέλο, μου τις λύσανε όλες.
  2
Ford
Ka

1200 κυβικά
του 2009
Βενζίνη
ΑΦΟΙ ΛΙΑΠΗ Α.Ε.
niery... (30/11/2017, 09:23) Αγοράστηκε: 12μηνες
Χλμ. που είχε: 55000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση:
το αυτοκίνητο: Το αυτοκινητο γενικα δεν μου εχει παρουσιασει κανενα σημαντικο προβλημα.Εκτος απο το δεξι λαμπακι των φρενων που κολλαει καποιες φορες.
ή Εμπορία: Γενικα δεν εχω παραπανω απο την εξηπηρετηση και την εμπορια
 
Ford
Transit connect

1800 κυβικά
του 2003
Πετρέλαιο
j-zou... (26/11/2017, 10:47) Αγοράστηκε: 2015
Χλμ. που είχε: 165000
Βιβλίο service: OXI
Εγγύηση: OXI
το αυτοκίνητο: Έβγαλε πολλά μηχανικά προβλήματα .. βάσεις μηχανής , ημιαξόνια, ρουλεμάν τροχών , αισθητήρας προθέρμανσης πετρελαίου , και σε ένα χρόνο μπέκ και τρόμπα πετρελαίου . και όλα αυτά γιατί τα χιλιόμετρα πρέπει να ήταν πάνω από 300.000 χιλ.
ή Εμπορία: Αυτό που με εξοργίζει είναι η απόκριψη των πραγματικών χιλιομέτρων γιατί .... απλά δεν θα αγόραζα ένα αυτοκίνητο με 300.000 χιλ.
  3
Ford
Transit connect

1800 κυβικά
του 2004
Βενζίνη
mitso... (25/11/2017, 00:51) Αγοράστηκε: 2 ετη
Χλμ. που είχε: 65.000
Βιβλίο service: Ναι
Εγγύηση: Ναι
το αυτοκίνητο: Ευχαριστημενος
ή Εμπορία: Αρνητικα:μη ευθυγραμμισσμενο τιμονι.ο εμπορος μου παρουσιασε στοιχεια καταναλωσης που δεν αντιστουχουσαν στην πραγματικοτητα (αυξημενη καταναλωση)
 
Honda
Cr-v

1997 κυβικά
του 2008
Βενζίνη
info... (22/11/2017, 17:58) Αγοράστηκε: ΔΥΟ ΜΙΣΗ ΧΡΟΝΙΑ
Χλμ. που είχε: 31.000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: ΟΧΙ
το αυτοκίνητο: ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΣΥΤΗΜΑ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ
ή Εμπορία: ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ ΠΟΥ ΑΠΕΔΕΙΧΘΕΙ ΣΕ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ
  2
Honda
Jazz

1250 κυβικά
του 2004
kzk84... (14/11/2017, 22:27) Απίστευτα ευρύχωρο αυτοκίνητο,αξιόπιστο και οικονομικό(5.4 λ/100χιλ εκτός πόλης,με ενα ρεζερβουάρ 42 λίτρων περίπου 600 χιλιόμετρα). Το δεύτερο Ιαπωνικό που έχω στην κατοχή μου (πιο πρίν είχα δοκιμάσει την γερμανική "αξιοπιστία") και το συνιστώ ανεπιφύλακτα.
  4
Hyundai
Accent

1400 κυβικά
του 1997
Βενζίνη
AUTO SHOW ΒΛΑΧΟΣ
chris... (16/11/2017, 00:00) Απόλυτα ικανοποιημένος, το αυτοκίνητο βρισκόταν σε εξαιρετική κατάσταση τόσο εξωτερικά, όσο και εσωτερικά, καθαρό και προσεγμένο, χωρίς μηχανικές βλάβες ή κάποια ένδειξη από τον έλεγχο του μηχανικού. Οι ιδιοκτήτες εξυπηρετικοί, άμεσοι, ειλικρινείς, ευγενικοί και γνώστες του αντικειμένου, δεν μου έδωσαν δικαίωμα να αμφιβάλλω για την αγορά - συστήνω ανεπιφύλακτα.
 
Hyundai
I30

1400 κυβικά
του 2012
Πετρέλαιο
xaris... (16/11/2017, 22:46) Αγοράστηκε: 1 χρονο
Χλμ. που είχε: 100000
Βιβλίο service: Ναι
Εγγύηση: Ναι
το αυτοκίνητο: 1 βλαβη :Διακοπτης παραθυρου
ή Εμπορία: Ολα οκ
  1
Hyundai
Tucson

2000 κυβικά
του 2007
Βενζίνη
PANTAZIS CARS
xhghf... (29/11/2017, 15:22) Αγοράστηκε: ΠΡΙΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ
Χλμ. που είχε: 55000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ. ΟΤΙ ΣΥΜΦΩΝΗΘΗΚΕ ΕΧΕΙ ΤΗΡΗΘΕΙ
ή Εμπορία: ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ, ΣΥΣΤΗΝΕΤΑΙ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΧΤΑ
 
Hyunday
Getz

1100 κυβικά
του 2006
Βενζίνη
AUTO MALTA
dplad... (29/11/2017, 16:12) Αγοράστηκε: 3 xronia
Χλμ. που είχε: 110000
Βιβλίο service: nai
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: eixe kapoia mikroprovlimata alla logw xrhshs.
ή Εμπορία: ton exw systhsei kai se filous.oti mou eipan oi anthrwpoi ayto htan.
 
Jeep
Cherokee

3700 κυβικά
του 2004
Βενζίνη
AUTO CENTER ΓΡΑΒΑΛΟΣ
jimi3... (29/11/2017, 14:23) Αγοράστηκε: 3 χρόνια
Χλμ. που είχε: 80.000
Βιβλίο service: ναι
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: Πολύ ευχαριστημένη,καίει αρκετά , αλλα είναι πολύ καλό .
ή Εμπορία: Τα παιδιά ήταν πολύ εξυπηρετικά ,ζήτησα κατευθείαν να το πάω για έλεγχο και δεν μου το αρνήθηκαν. Όπου ήθελε το πήγα . 
  1
Jeep
Grand cherokee

3700 κυβικά
του 2008
Βενζίνη
NTOUNIS CAR SOLUTION
Anrey... (29/11/2017, 14:59) Αγοράστηκε: ΠΡΙΝ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ
Χλμ. που είχε: 87000
Βιβλίο service: ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΠΛΗΡΕΣ
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, ΑΨΟΓΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
ή Εμπορία: ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ, ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ
 
Kia
Picanto

1000 κυβικά
του 2010
Βενζίνη
johns... (22/11/2017, 12:30) Αγοράστηκε: 3 χρόνια
Χλμ. που είχε: 50.000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: ΝΑΙ
το αυτοκίνητο: Νομίζω πως αυτό το αυτοκίνητο και να θες, ζημιά δεν βγάζει. Μικρό σωστό πάει όσο πρέπει και δεν καίει τίποτα. Είναι το πρώτο μου αυτοκίνητο και είμαι ευχαριστημένη καθώς το μόνο που έκανα ήταν να αλλάξω πατακια. Δεν το αλλάζω πλέον με τίποτα ειλικρινά.
ή Εμπορία: Δεν έδωσα καν προκαταβολή, μιλήσαμε για τις δόσεις με εξυπηρέτησαν οι άνθρωποι και μου εξήγησαν τα πάντα γύρω από το αμάξι. Δεν σε βλέπουν σαν πορτοφόλι αλλά σαν άνθρωπό και αυτό φαίνεται από το πόσο σε βοηθούν. Και η τιμή μου φάνηκε πραγματικά καλή
  6
Kia
Picanto

1000 κυβικά
του 2005
Βενζίνη
mario... (19/11/2017, 15:22) Αγοράστηκε: 19 μήνες
Χλμ. που είχε: 99000
Βιβλίο service: Οχι
Εγγύηση: Οχι
το αυτοκίνητο: Είμαι ευχαριστημένος
ή Εμπορία: Μου άρεσε η άμεση επικοινωνία και εξυπηρέτηση με τα διαδικαστικα.
 
Lancia
Ypsilon

1200 κυβικά
Βενζίνη
AUTO ACTION
mitur... (05/12/2017, 13:19) Αγοράστηκε: 2015
Χλμ. που είχε: 88000
Βιβλίο service: Ναι
Εγγύηση: Ναι
το αυτοκίνητο: Απο τη μέρα που το πήρα δεν χρειάστηκε να του βάλω ούτε μια βίδα, δεν το αλλάζω με τίποτα, δεν έκανε ποτέ ούτε τριξίματα ούτε τίποτα
ή Εμπορία: Άριστη εξυπηρέτηση απο την εταιρεία γιαυτο και όταν χρειάστηκα και δεύτερο αυτοκίνητο πάλι απο εκει πήγα να πάρω
 
Lexus
Gs

4500 κυβικά
Βενζίνη
WWW.BOSGANAS.COM
Alhdf... (06/12/2017, 12:28) Αγοράστηκε: 3 ΧΡΟΝΙΑ
Χλμ. που είχε: 88000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: ΝΑΙ
το αυτοκίνητο: Το έχω ακόμα και κάνω μόνο τα service δεν μου έχει βγάλει καμία ζημιά και είμαι πολύ ευχαριστημένος
ή Εμπορία: Αψογη συνεργασία και πολύ καλή εξυπηρέτηση κι όταν χρειάστηκα πάλι αυτοκίνητο το πήρα πάλι απο εκεί
 
Lexus
Rx400

3200 κυβικά
του 2008
Βενζίνη
COLLECTION CARS
spafd... (29/11/2017, 15:39) Αγοράστηκε: 1,5 χρονο
Χλμ. που είχε: 90000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: Σε γενικες γραμμες ευχαριστημενος ειμαι.
ή Εμπορία: Θεωρω πως ειναι καλο μαγαζι.
 
Mazda
6

1800 κυβικά
του 2009
Βενζίνη
AUTO MOTIVO
panag... (29/11/2017, 15:56) Αγοράστηκε: 1ΧΡΟΝΟ
Χλμ. που είχε: 140000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση:
το αυτοκίνητο: ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ.ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΣΤΟ ΤΑΜΠΛΟ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ.
ή Εμπορία: ΕΜΕΙΝΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ.
 
Mercedes
C-class

1600 κυβικά
του 2008
Βενζίνη
gmais... (24/11/2017, 19:41) Αγοράστηκε: 4 χρόνια
Χλμ. που είχε: 79300
Βιβλίο service: ΝΑΙ ΠΛΗΡΕΣ
Εγγύηση: 1 ΕΤΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΑ ΜΕΡΗ ΜΟΝΟ
το αυτοκίνητο: 1. Βλάβη από το πουθενά στην Κεντρική Πλακέτα ΗΥ 2 φορές (1φορά/2ετία) με κόστος ~600€ τη φορά. Τελικά έμαθα από εξουσιοδοτημένο service ότι είναι εργοστασιακό μειονέκτημα στο συγκεκριμένο μοντέλο (C180) αλλά δεν το λέει κανείς. Κλειδώνουν τα πάντα και μπορεί να συμβεί ακόμα και όταν τρέχεις με ενδεχομένως τραγικά αποτελέσματα αν και συνήθως συμβαίνει όταν πας να το βάλεις μπροστά.
ή Εμπορία: Επέλεξα το αυτοκίνητο από δημοσίευμα σε σχετικό site όπου ο έμπορος δήλωνε ότι το αυτοκίνητο διέθετε όλα τα έξτρα. Όταν ζήτησα να το εξετάσω σε συνεργείο μου είπε ότι μπορούσα να το κάνω αφού πρώτα του πλήρωνα έξτρα (μαύρα) 150€. Δεν μου έκανε επίδειξη του οχήματος παρά μόνο μου έδωσε τα κλειδιά να το ανοίξω και να το εξετάσω μόνος μου (ότι καταλάβαινα, αλλά όχι να το βάλω μπροστά). Μου ζήτησε να το εξοφλήσω μετρητοίς και μόνον όταν το παρέλαβα και ήρθε να μου επιδείξει τα σημεία χειρισμού διαπίστωσα ότι ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΕΞΤΡΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕ ΣΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΟ ΕΠΕΛΕΞΑ. Όταν του το επεσήμανα μου απάντησε ότι είχε γίνει λάθος στην αγγελία. Του ζήτησα να δούμε την αγγελία και μου είπε ότι την είχε σβήσει (εγώ έχω σώσει όμως τη σελίδα). Οι δικηγόροι που ρώτησα μου είπαν ότι δεν θα ξεμπέρδευα ούτε σε 5 χρόνια. Λόγω της τιμής το κράτησα (δεν μπορούσα να κάνω διαφορετικά αλλά η έννοια ευκαιρία εξανεμίστηκε). Με λίγα λόγια ήθελα καλό μεταχειρισμένο αυτοκίνητο σε λογικά χαμηλή τιμή, αλλά με τον έμπορο που έμπλεξα (θεωρείται από τα καλά ονόματα της πιάτσας) την πάτησα.
  7
Mercedes
E-class

2000 κυβικά
του 2011
Giann... (14/11/2017, 23:42) Ολα χάλια Γυρισμένα χιλιόμετρα Συνέχεια συνεργείο ενώ έλεγε οτι ειναι οκ ελεγμένο Άργησα να το παρω πολυ μετα απο τον χρόνο που έλεγε Χάλια Χάλια Χάλια Σιγουρα ποτέ ξανά αμαξι απο εκει
  5
Mercedes
S

3500 κυβικά
του 2007
Βενζίνη
COLLECTION CARS
chrir... (29/11/2017, 15:30) Αγοράστηκε: 1 ΧΡΟΝΟ
Χλμ. που είχε: 80000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΕΡΒΙΣ!
ή Εμπορία: ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ
 
Mercedes
Slk

1800 κυβικά
του 2006
Βενζίνη
Skoda Κοιλάκος
gpter... (29/11/2017, 15:23)
 
Mercedes
Slk

1800 κυβικά
του 2005
sterg... (14/11/2017, 08:09) Αγόρασα το αυτοκίνητο χωρίς εγγύηση και μέσα σε 3 μήνες από την αγορά εμφάνισε πρόβλημα ο κινητήρας. Τα περισσότερα ανταλλακτικά ήταν φθαρμένα (καδένα, 2 τροχαλίες 8 βαλβίδες, φλάτζα, κλπ) και το αυτοκίνητο δεν μπορούσε να κινηθεί. Το συνολικό κόστος επισκευής αγγίζει το 1/3 της τιμής αγοράς του!!! Στη συγκεκριμένη αντιπροσωπεία αρνήθηκαν οποιοδήποτε μερίδιο ευθύνης και φυσικά συμμετοχής τους στην επισκευή του αυτοκινήτου, αφού με ενημέρωσαν ότι δεν είχαν τη διακιοδοσία να ανοίξουν τον κινητήρα από πριν και να τον ελέγξουν, γιατί είναι αυτοκίνητο της Mercedes.
  13
Mercedes
V

2200 κυβικά
του 2015
Πετρέλαιο
COLLECTION CARS
dplaw... (29/11/2017, 15:35) Αγοράστηκε: 1 χρονο περιπου
Χλμ. που είχε: δεν θυμαμαι
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: τα στοιχεια που μου ειχαν πει για το αμαξι και οτι μου ειχαν δειξει βγηκαν αληθινα εως τωρα δεν εχω καποιο προβλημα.
ή Εμπορία: Ειμαι αρκετα ευχαριστημενος.
 
Mercedes
Vito

2200 κυβικά
του 2004
Πετρέλαιο
VYRON... (22/11/2017, 19:07) Αγοράστηκε: 11 MHNE S
Χλμ. που είχε: 218,000
Βιβλίο service: OXI
Εγγύηση: OXI
το αυτοκίνητο: TO AYTOKINHTO EIXE ZHMIA ΣΤΟ ΣΑΣΜΑΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΟΤΕΡ
ή Εμπορία: ΜΟΥ ΔΗΛΩΘΗΚΕ ΟΤΙ Η ΖΗΜΙΑ ΣΤΟ ΣΑΣΜΑΝ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ (ΕΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΗΤΑΝ ΕΥΘΥΝΗ ΤΟΥΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ)...ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΣΤΑΛΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20 ΜΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΑΛΛΑΧΤΗΚΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΠΕΜΕΝΕ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΩ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΤΡΙΚΑΛΑ ΟΠΟΥ ΜΟΥ ΔΗΛΩΘΗΚΕ -ΑΦΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΚΕΙ 1 ΝΥΧΤΑ ΜΕ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΕΞΟΔΑ-ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΛΥΘΗΚΕ....ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΚΡΙΒΩΣ ΗΜΕΡΑ ΚΑ ΙΕΝΩ ΕΧΩ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΑΘΗΝΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΠΑΛΙ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 11 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΕΙ...ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗΚΕ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ ΚΙΟΛΑΣ ΟΤΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΕΧΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΟΤΕΡ(ΩΣΤΗΡΙΑ)...ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΜΟΤΕΡ Ο ΕΜΠΟΡΟΣ ΔΛΗΩΣΕ ΑΝΑΡΜΟΔΙΟΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΕΥΘΥΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ MERCEDES
  3
Mercedes
Ε200

2000 κυβικά
Βενζίνη
M & K MOTORS
perie... (29/11/2017, 15:26) Αγοράστηκε: 4 Χρονια
Χλμ. που είχε: 60000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση:
το αυτοκίνητο: Δεν μου εχει παρουσιασει κανενα προβλημα μεχρι τωρα.Οτι μου ειπε ο εμπορος ετσι ηταν.Δεν εχει καμια ζημια βγαλει.
ή Εμπορία: καλοι συνεργατες.
 
Mini
Cooper

1600 κυβικά
του 2015
Πετρέλαιο
AUTO MOTIVO
dplag... (29/11/2017, 16:00) Αγοράστηκε: 1 ΧΡΟΝΟ
Χλμ. που είχε: 40000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: κανενα προβλημα δεν ειχα..
ή Εμπορία: σε 2-3 πραγματα που χρειαστηκα ειχα βοηθεια απο τους ανθρωπους.
 
Mini
Cooper

1600 κυβικά
του 2011
Βενζίνη
AUTO CENTER ΓΡΑΒΑΛΟΣ
eniko... (29/11/2017, 14:46) Αγοράστηκε: 12μηνες
Χλμ. που είχε: 65000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση:
το αυτοκίνητο: Το αυτοκινητο δεν μου εχει παρουσιασει κανενα προβλημα στον ενα χρονο που το εχω. Ειμαι πολυ ευχαριστημενος.
ή Εμπορία: Πολυ καλη εξυπηρετηση.
  1
Mini
Cooper

2000 κυβικά
του 2015
Βενζίνη
dimil... (24/11/2017, 22:47) Αγοράστηκε: 1χρόνο
Χλμ. που είχε: 10000
Βιβλίο service: Ναι
Εγγύηση: Ναι
το αυτοκίνητο: Σε άριστη κατάσταση.Έμεινα πολύ ευχαριστημένος
ή Εμπορία: Μου άρεσε η ειλικρίνεια και η συνέπεια τους
  1
Mini
Countryman

1600 κυβικά
του 2016
Βενζίνη
AUTO MALTA
dplad... (29/11/2017, 15:50) Αγοράστηκε: 1 χρονο περιπου
Χλμ. που είχε: 6000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: Ηταν σχεδον καινουργιο δεν εχω κανενα προβλημα εως τωρα.
ή Εμπορία: Ειναι η 2η αγορα που εχω κανει απο την συγκεκριμενη εμπορια και εχω μεινει ικανοποιημενος.
 
Mini
Countryman

1600 κυβικά
του 2013
Πετρέλαιο
artig... (24/11/2017, 23:00) Αγοράστηκε: 2 χρονια
Χλμ. που είχε: 60000
Βιβλίο service: Ναι
Εγγύηση: Ναι
το αυτοκίνητο: Αριστη κατασταση αυτοκινητου, πολυ ευχαριστημενος
ή Εμπορία: Σωστη εξυπηρετηση προσιτη τιμη
 
Mini
One

1400 κυβικά
του 2008
g.k_g... (14/11/2017, 23:56) Απαράδεκτοι που απλά ήθελαν να τσεπώσουν τα λεφτά κ μετά να πάει να πνιγεί ο πελάτης! Οι εγγυήσεις τους είναι αερολογίες κ ο επαγγελματισμός τους μηδαμινός!
  15
Mitsubishi
Asx

1800 κυβικά
Πετρέλαιο
geopa... (25/11/2017, 14:12) Αγοράστηκε: 2 μηνες
Χλμ. που είχε: 135000
Βιβλίο service: Ναι
Εγγύηση: Οχι
το αυτοκίνητο: Ευχαριστημενος
ή Εμπορία: Πολυ καλο σερβις και ποιοτητα υπηρεσιων. Προσεγμενα αυτοκινητα. Δεν σου δινουν πατακια.
 
Mitsubishi
Colt

13 κυβικά
Βενζίνη
hopin... (23/11/2017, 14:46) Αγοράστηκε: 5/2012
Χλμ. που είχε: 90.000
Βιβλίο service: Ναι
Εγγύηση: Δεν θυμάμαι
το αυτοκίνητο: Εξαιρετικό αυτοκίνητο. Δεν έχει παρουσιάσει το παραμικρό, και η τιμή του πάρα πολύ καλή (colt του 2005 με τον πληρέστερο εξοπλισμό)
ή Εμπορία: Η συνεννόηση άψογη. Ευγενέστατοι και πρόθυμοι. Πήγα με φίλο μηχανικό που το έλεγξε, και το έβγαλαν από την έκθεση (ναι, μέσα το είχαν) για test drive. Αποκατέστησαν τον σπασμένο μοχλό ανύψωσης του καθίσματος γρήγορα και με δικά τους έξοδα. Ταχύτατοι και στην μεταβίβαση.
  2
Nissan
Almera

1400 κυβικά
του 1999
tasso... (13/11/2017, 22:11) Τίμιο αυτοκίνητο. Ανθεκτικό, ελάχιστες βλάβες με φθηνή επισκευή.
  2
Nissan
Qashqai

1500 κυβικά
του 2012
Πετρέλαιο
www.bitros.com
tsort... (29/11/2017, 14:38) Αγοράστηκε: 5 ΧΡΟΝΙΑ
Χλμ. που είχε: 20000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ, ΧΩΡΙΣ ΖΗΜΙΕΣ Η ΑΠΡΟΟΠΤΑ. ΕΧΩ ΞΑΝΑΑΓΟΡΑΣΕΙ ΠΑΛΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΕΜΠΟΡΟ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ
ή Εμπορία: ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΙ, ΟΤΙ ΣΥΜΦΩΝΗΣΑΜΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ.
 
Opel
Astra

1400 κυβικά
του 2004
Βενζίνη
giorg... (25/11/2017, 16:10) Αγοράστηκε: 3 ΧΡΟΝΙΑ
Χλμ. που είχε: 297.000
Βιβλίο service: ΟΧΙ
Εγγύηση: ΟΧΙ
το αυτοκίνητο: Το αυτοκινητο, οπως διαπιστωθηκε 2 χρονια μετα την αγορα του, ειχε πειραγμενο κοντερ. Εκλεψε 170.000 χλμ. Το κοντερ του αυτοκινητου κατα την αγορα εδειχνε 130.000 χλμ, ενω τα πραγματικα χιλιομετρα ηταν λιγο κατω απο τα 300.000 χιλιομετρα. Απο ζημιες: Αλλαγη βαλβιδας egr μετα απο δυο μηνες, αλλαγη ολου του σετ καδενας σχεδον 6 μηνες μετα την αγορα του, αρχισαν διαφορα προβληματα με τα ηλεκτρολογικα του αυτοκινητου σχεδον 1 χρονο μετα και το κερασακι στην τουρτα φλαντζα κεφαλης 2 χρονια μετα την αγορα του. Τοτε διαπιστωθηκε και η κλοπη των χιλιομετρων. Να εοισημανω οτι για την κλοπη των χιλιομετρων ηδη εχω κινηθει νομικα και ηδη ο "εμπορος" ζητησρ 1 φορα αναβολη της δικης για λογους υγειας (επικαλεστηκε ισχυαλγεια). Επομενη εκδικαση της υποθεσης στις 3 Μαϊου 2018 στα Δικαστηρια του Νομου Τρικαλων.
ή Εμπορία: Δεν μου αρεσε η συμπεριφορα του "εμπορου" οταν του ανεφερα οτι με εκλεψε, με εξαπατησε με δολο στην πωληση του αυτοκινητου. Ζητησε μονος του να φτιαξει την ζημια (φλαντζα κεφαλης) προκειμενου να μην κινηθω νομικα. Οταν ομως ειδε οτι το κοστολογιο ηταν μεγαλο (σε αλλο συνεργειο που εφτιαξα τη ζημια μου στοιχισε 800 ευρω) αρνηθηκε να την φτιαξει λεγοντας μου οτι δεν τον συμφερει γιατι δεν εχει κερδος απο το αυτοκινητο!
  6
Opel
Astra

1600 κυβικά
του 2014
Πετρέλαιο
panag... (24/11/2017, 11:33) Αγοράστηκε: 3 ΜΗΝΕΣ
Χλμ. που είχε: 40000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: ΝΑΙ
το αυτοκίνητο: ΟΧΙ
ή Εμπορία: ΤΙΠΟΤΑ
 
Opel
Astra

1400 κυβικά
του 2012
Βενζίνη
aggel... (22/11/2017, 17:52) Αγοράστηκε: Μηνες
Χλμ. που είχε: 97000
Βιβλίο service: ΟΧΙ
Εγγύηση: ΝΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΜΠΟΡΟ ΓΡΑΠΤΗ
το αυτοκίνητο: ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΜΙΑ ΒΛΑΒΗ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ AVIS ΜΕ ΧΑΡΤΙΑ ΣΥΝΤΗΡΙΣΗΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ
ή Εμπορία: ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ :ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΣΦΡΑΓΙΣΕΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ SERVICE ΩΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΒΙΒΛΙΟ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΕΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ SERVICE ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΑ 50 ΕΥΡΩ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ : Η ΑΠΛΟΤΗΤΑ ΚΑΙ Η ΕΞΗΠΗΡΕΤΗΣΗ Η ΖΕΣΤΗ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΤΟΥ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ.ΟΙΚΟΓΕΝΙΑΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΙΣΗ.Η ΤΙΜΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΣΧΗΜΗ 7800 ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΑΘΗΝΑ ΗΤΑΝ ΠΟΙΟ ΦΤΗΝΑ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΕΓΓΥΗΣΗ.
 
Opel
Astra

1600 κυβικά
του 2005
Βενζίνη
sailo... (15/11/2017, 15:25) Τα πρώτα 5 χρόνια κανένα θέμα. Στην πενταετία η φυσιολογική φθορα με μόνη εξαίρεση ένας πολλαπλασιαστής στα 90.000 χλμ και το ψυγείο στα 120.000 χλμ
 
Opel
Astra gtc

1248 κυβικά
του 2008
Πετρέλαιο
kater... (17/11/2017, 23:03) Αγοράστηκε: 1 μηνα
Χλμ. που είχε: 91.000
Βιβλίο service: Ναι
Εγγύηση: 1 χρονο
το αυτοκίνητο: Δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα με το αμαξι.Εκανα σερβις στο μαστορα μου μετα που το πηρα και ολα ηταν αψογα παρολο που το αγορασα χωρις να το παω για ελεγχο.
ή Εμπορία: Ας μην βαζουμε ολους τους εμπορους στην ιδια μοιρα.Τα παιδια στο auto group ηταν πολυ ενταξει απεναντι μου .οτι μου ειπαν το τηρησαν και ενα χρονο γραπτη εγγυηση. . .μεγαλη υποθεση.
 
Opel
Corsa

1000 κυβικά
του 2002
chris... (24/11/2017, 20:26) Αγοράστηκε: 1 μιση χρονο
Χλμ. που είχε: 119000
Βιβλίο service: Όχι
Εγγύηση: Όχι
το αυτοκίνητο: Δυναμός, κρεμαγιέρα μετά από 1-2 μηνες.
ή Εμπορία: Προσοχή, ο έμπορος είχε γυρίσει τα χιλιόμετρα. το αυτοκίνητο είχε τουλάχιστον 130000 χλμ, κατόπιν από επιβεβαίωση του προηγούμενου ιδιοκτήτη τον οποίο βρήκα μετέπειτα. Προσέχετε πολύ τον συγκεκριμένο έμπορο.
  17
Opel
Corsa

1400 κυβικά
του 2009
Βενζίνη
kosta... (22/11/2017, 12:07) Αγοράστηκε: 3 χρόνια
Χλμ. που είχε: 72.000
Βιβλίο service: Ναι
Εγγύηση: Οχι
το αυτοκίνητο: Όλα τέλεια, κανένα πρόβλημα μέχρι στιγμής εκτός από τα κλασικά σέρβις, ότι πρέπει για χιλιόμετρα στην πόλη, παρκάρω παντού.
ή Εμπορία: Το μαγαζί φέρθηκε σωστά, η συμπεριφορά τους ήταν σα να είμαι γνωστός τους. Κανένα παράπονο
  3
Opel
Corsa

1300 κυβικά
του 2011
Πετρέλαιο
maria... (22/11/2017, 11:49) Αγοράστηκε: 1χρόνο
Χλμ. που είχε: 54.000
Βιβλίο service: Ναι
Εγγύηση: Ναι
το αυτοκίνητο: Το έχω 14 μήνες, κάνω καθημερινά χλμ μέσα στην πόλη, δεν είχα κάποιο πρόβλημα μέχρι στιγμής, εκτός από μια λάμπα φρένων, δεν καίει και έχει ωραία αίσθηση.
ή Εμπορία: Το αμάξι ήταν ακριβώς όπως στην αγγελία. Τίμιος και χωρίς πολλά πολλά, με έπεισε πολύ εύκολα και μέχρι στιγμής δεν έχω κάποιο παράπονο.
  2
Opel
Insignia

1600 κυβικά
του 2011
Βενζίνη
tonia... (30/11/2017, 12:26) Αγοράστηκε: 5
Χλμ. που είχε: 4500
Βιβλίο service: Ναι
Εγγύηση: Εγγυηση αντιπροσωπειας
το αυτοκίνητο: Γενικα δεν μου εχει παρουσιασει καποιο προβλημα ουσιαστικο βεβαια δεν εχει δουλευτει πολυ.Εκανε ενα τριξιμο στο τιμονι αλλα η αντιπροσωπεια το διορθωσε χωρις καποιο κοστος δικο μου.
ή Εμπορία: Δεν εχω παραπονο υπαρχει πολυ καλη εξυπηρετηση.Και στα servis τους ειναι μεσα σε λογικα πλαισια οι τιμες.
 
Opel
Insignia

1600 κυβικά
του 2010
evdpa... (14/11/2017, 01:39) Μετα τους 2 μηνες αγορας του μεταχειρισμενου το αυτοκινητο εβγαλε τουρμπινα...μεταφραση 1800ευρω χωρις την εργασια τα οποια τα εβαλα εντελως απτην τσεπη μου καθως η εγγυηση που μου εδωσαν δεν.καλυπτε κινουμενα μερη του αυτοκινητου αν και το αυτοκινητο ειχε φαει σφαλιαρα πισω αριστερα και στον μπροστινο προφυλακτηρα με ενα καλο σπατουλαρισμα που του εκαναν και 100 κιλα στοκο δεν φαινοταν τιποτα να σημειωθει οτι ειχα πληροφορηθει οτι το αμαξι ηταν ατρακαριστο επισης δεν μου εδωσαν το.σωστο δευτερο κλειδι το οποιο μου ειπαν να παω.να το.βγαλω στην οπελ και θα το πληρωσουν εκεινοι (ακομα περιμενω να μου ορισουν ραντεβου)σε επικοινωνια που ειχα με τον εμπορο για το θεμα της τουρμπινας απλα σφυραγε κλεφτικα να σημειωσω οτι το αμαξι ειναι εργαλειο της δουλειας μου και εχασα κοντα ενα μηνα μεροκαματα...τα θετικα ειναι οτι εχουν ποικιλια αυτοκινητων και σχετικα καλες τιμες επισης αψογα εκπαιδευμενους πλασαδορους...κατα τα αλλα δεν θα ξανααγοραζα ουτε πατινι...τελος να πω οτι υπεγραψα για την εγγυηση του αυτοκινητου οποτε γιαυτο δεν κινησα νομικη διαδικασια αν παει ποτε κανεις να αγορασει αυτοκινητο απο εκει πριν υπογραψει το οτιδηποτε να διπλοτσεκαρει τι υπογραφει και να εχει μαζι και εναν μηχανικο για να του εξηγει τους ορους των εγγυησεων κτλ για να μην την πατησει οπως κι εγω.γνωμη μου παντα χωρις καμια διαθεση να θιξω η να προσβαλλω κανεναν αλλωστε εκανα την κουταμαρα και υπεγραψα.
  20
Opel
Meriva

1686 κυβικά
του 2011
Πετρέλαιο
xrisk... (25/11/2017, 15:36) Αγοράστηκε: 11 ΜΗΝΕΣ
Χλμ. που είχε: 173000
Βιβλίο service: ΝΑΙ, ΔΙΟΡΘΩΜΕΝΙ
Εγγύηση: ΝΑΙ
το αυτοκίνητο: ΕΒΓΑΛΕ ΖΗΜΙΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟΝ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΛΑΜΔΑ (ΟΞΥΓΟΝΟΥ) - ΚΟΣΤΟΣ 240 ΕΥΡΩ & ΒΑΛΒΙΔΑ ΠΙΕΣΗΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΟΣΤΟΣ 140 ΕΥΡΩ .
ή Εμπορία: ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΟΣ & ΨΕΥΤΗΣ, ΚΡΥΒΕΤΑΙ ,ΔΕΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΜΟΥ ΧΡΩΣΤΑΕΙ ΤΗΝ ΕΤΑΖΕΡΑ (ΚΟΣΤΟΣ 130 ΕΥΡΩ) ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΕ ΤΑ ΦΩΤΑ XENON ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑ ( ΚΟΣΤΟΣ 1100 ΕΥΡΩ ) -ΕΒΑΛΕ ΑΠΛΑ ΦΩΤΑ
  2
Opel
Meriva

1700 κυβικά
του 2004
matsa... (14/11/2017, 19:41) Απατεώνες μας πουλησαν το αυτοκίνητο με ενα κλειδί και αυτο ξεφτισμενο ενω μας ειχαν πει για 2 κλειδια και οτι θα εφτιαχναν το υπάρχον ειχαν αδιασει την εξάτμιση ολη απο μεσα με αποτελεσμα μολις πατας γκαζι δυνατα να δημιουργείται καπνος πολύς τους ειπα για το προβλημα και μου ειπαν θελουν καθαρισμα τα μπεκ και το πηγα συνεργειο και μου ειπαν για την εξάτμιση και μου έδειξαν το καπακι της μηχανής οτι εχανε λαδια και αλλαξα και φλατζα μηχανης και μετα πο 4 μηνες βαρεσε μπιελα και δεν αναλαμβανε τπτ και εκανε το κορόιδο αν ειχα χρονο θα τον κυνηγουσα αλλα δε μπορουσα ειχα εγκυο γυναικα και έτρεχα για το σαπακι που ηθελε να διωξει και του ειχα πει σεβασου την κατασταση μας και μη μας προτεινεις οτι να ναι και μου λεει,βεβαια τι λες τώρα...ο θεος βλεπει και τιμωρει αναλόγως
  9
Peugeot
206

1400 κυβικά
του 2009
Πετρέλαιο
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
dziox... (29/11/2017, 15:33) Αγοράστηκε: 2 ΧΡΟΝΙΑ
Χλμ. που είχε: 97000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: Πολύ ευχαριστημένος .είναι πολύ οικονομικό . ο μηχανικός που το είδε , το βρήκε άψογο . το μόνο που βρήκε ήταν κάτι στο air-condition , πήγα στον έμπορο και μου το έφτιαξε.
ή Εμπορία: ολα καλά
 
Peugeot
206 sport cabriolet

1600 κυβικά
του 2002
Βενζίνη
ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ
alrew... (29/11/2017, 16:14) Αγοράστηκε: 2 ΧΡΟΝΙΑ
Χλμ. που είχε: 60000
Βιβλίο service: NAI
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: Είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη . Ήθελα αυτόματο , φρόντισαν και μου βρήκαν, έχει και οροφή δεν έχει προκύψει κάποιο πρόβλημα . 
ή Εμπορία: Είμαι  ευχαριστημένη
 
Peugeot
207

1600 κυβικά
του 2011
Πετρέλαιο
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
tyery... (30/11/2017, 10:12) Αγοράστηκε: 2 χρόνια
Χλμ. που είχε: ΛΙΓΑ
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟΣ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ,ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΕΛΕΞΑ ΣΑΝ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ . ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΖΗΜΙΑ
ή Εμπορία: ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ
 
Peugeot
207 sw

1600 κυβικά
του 2007
Πετρέλαιο
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Tsesw... (29/11/2017, 15:26) Αγοράστηκε: 3 χρόνια
Χλμ. που είχε: 100,000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο:αψογο ! δεν μου έχει βγάλει κανένα πρόβλημα
ή Εμπορία: Πολύ ευχαριστημένος , πολύ τυπικός ο κύριος Τριανταφυλλου . 
  1
Peugeot
208

1400 κυβικά
του 2015
Πετρέλαιο
AUTO MOTIVO
andys... (29/11/2017, 15:38) Αγοράστηκε: 1,5 χρονο
Χλμ. που είχε: 35000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση:
το αυτοκίνητο: ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ ΜΙΚΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙΑ ΕΝΑ ΤΡΙΞΙΜΟ ΣΤΟ ΚΑΝΤΡΑΝ.ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ
ή Εμπορία: ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΠΟΡΙΑ
 
Peugeot
308

1600 κυβικά
του 2009
Βενζίνη
gperi... (18/11/2017, 19:11) Αγοράστηκε: 3χρονια
Χλμ. που είχε: 38.000
Βιβλίο service: Ναι
Εγγύηση: Ναι
το αυτοκίνητο: Είμαι ευχαριστημένος, ο έμπορος δέχτηκε κάθε έλεγχο στο όχημα, επισκεύασε με δικά του έξοδα δύο σημεία του οχήματος που θέλαν συντήρηση λόγω ακινησία ενός χρόνου, μου έδωσε όλο το ιστορικό του οχήματος κ κράτησε κ το παλιό μου αυτοκίνητο σε πολύ καλή τιμή!
ή Εμπορία: Πολύ καλή συνεργασία με τον πελάτη κ τον μηχανικό που έλεγξε το όχημα. Μικρή καθυστερηση στην ολοκλήρωση της διαδικασίας μεταβίβασης.
 
Renault
Clio

1200 κυβικά
του 2004
Βενζίνη
ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ
dooes... (29/11/2017, 16:22) Αγοράστηκε: 10 ΧΡΟΝΙΑ
Χλμ. που είχε: 20000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: Το αυτοκίνητο σε πολύ καλή κατάσταση , δεν είχε κάποιο πρόβλημα . Μου έδειξαν και μηχανικά κάποια πράγματα, πήγα και με μηχανικό για έλεγχο και δεν βρήκε κάποιο πρόβλημα .
ή Εμπορία: Πολύ ικανοποιημένος , πολύ καλή εξυπηρέτηση
 
Renault
Clio

1200 κυβικά
του 2008
Βενζίνη
andyz... (24/11/2017, 10:42) Αγοράστηκε: 07/2012
Χλμ. που είχε: 80000
Βιβλίο service: ναι
Εγγύηση: δεν θυμάμαι, δεν την χρειάστηκα
το αυτοκίνητο: Το αυτοκίνητο είχε εξωτερικές φθορές στο χρώμα για το οποίο είχα ενημερωθεί τηλεφωνικά πριν το δω. Σύμφωνα με τα λεγόμενα του εμπόρου ήταν ατρακάριστο και ύστερα από έλεγχο απο δικό μου μηχανικό επαληθεύτηκε. Μέχρι στιγμής έχω κάνει 70.000 χλμ και τα μόνα προβλήματα που έχει βγάλει είναι : πρόσφατα τρόμπα βενζίνης(προσέχουμε που βάζουμε βενζίνη !) και ένα πρόβλημα στα ηλεκτρικά του που καίγεται κάθε λίγο ο ένας προβολέας. Για μεταχειρισμένο και γαλλικό έχω μείνει απόλυτα ευχαριστημένος :)
ή Εμπορία: Ήταν όλα ξεκάθαρα από την αρχή
  2
Renault
Clio

1500 κυβικά
του 2013
Πετρέλαιο
Todik... (23/11/2017, 07:23) Αγοράστηκε: 11 μήνες
Χλμ. που είχε: 176000
Βιβλίο service: Οχι
Εγγύηση: Ναι
το αυτοκίνητο: Το καλοκαίρι οταν χρειάστηκα το air-condition διαπίστωσα ότι ήταν χαλασμένο
ή Εμπορία: Είναι γεγονός οτι η εν λογω εταιρεία είναι η σοβαρότερη στον χώρο. Το air-condition τα αντικατεστησε με γκρίνια βέβαια πρέπει να πω.
  3
Renault
Clio

1461 κυβικά
του 2010
Πετρέλαιο
perig... (23/11/2017, 18:46) Αγοράστηκε: 15 μηνες
Χλμ. που είχε: 79000 (μαιμου)
Βιβλίο service: Κενό το βιβλίο του service...Ή αντιπροσωπεία μου είπε ότι το αυτοκινητο ήταν άλλης χρήσης και έγινε μετατροπή για να πουληθεί σαν ι.Χ.
Εγγύηση: Ναι,αλλά δεν κάλυπτε τιποτα
το αυτοκίνητο: Όλοι οι αισθητήρες,συμπλέκτη,αμορτισέρ,πολλά τριξιματα.
ή Εμπορία: Μέχρι να το παραλάβω όλοι ευγενικοί,μετά όταν την επόμενη ημερα βρηκα τα προβλήματα δεν έβρισκα κανέναν,και όποιος έδινε απάντηση ήταν από άλλο πλανήτη.οι άνθρωποι είναι απατεώνες.πληρωσα και σέρβις πριν την παραλαβή 550,00 το οποιο περιελαμβανε ιμαντα χρονισμου και οτι προβλεπεται για ενα μεγαλο πληρες σερβις,το οποίο αποδείχτηκε μαϊμού....μονο λαδια άλλαξαν και τακακια άγνωστης προέλευσης που κόλλησαν με την τριβή στους δίσκους...σαν να μη εφτανε αυτο,μου απεκρυψαν τεχνιεντως οτι η άδεια κυκλοφορίας δεν επέτρεπε την κυκλοφορία αθηνα@θεσ/νίκη (είναι ντηζελ euro τρέχα γυρευε).βέβαια άμεσα ,τώρα που το ανακάλυψα θα στείλω εξώδικο,και δικαστήρια μέχρι να δικαιωθω,και οπωσδήποτε θα καταφυγω στο σδοε και τον εισαγγελέα για απάτη με ξεκάθαρο δόλο.θα επιστρέψω το αυτοκινητο μετα απο όλα αυτά, και θα ζητήσω στο ακέραιο τα χρήματα που κατέβαλα,πλέον τόκους και αποζημιώσεις για τις επισκευές που έκανα,κλπ
  25
Renault
Clio

1399 κυβικά
του 2006
Βενζίνη
AUTO SHOW ΒΛΑΧΟΣ
nickd... (15/11/2017, 17:05) Πολύ καλή εξυπηρέτηση, εξαιρετική τιμή πραγματικά χιλιόμετρα με βιβλίο service
 
Renault
Clio

1149 κυβικά
του 2010
Βενζίνη
chrdo... (15/11/2017, 15:15) Το αυτοκίνητο ειναι 1200 τουρμπο. Υπεραξιόπιστο (ως τώρα στις 90000χλμ)
 
Renault
Megane

1400 κυβικά
του 2002
makis... (14/11/2017, 14:15) Προβληματικά κιβώτια ταχυτήτων , πρόβλημα στα ηλεκτρονικά μέρη του αυτοκίνητου
  1
Renault
Megane

1400 κυβικά
του 2010
falev... (13/11/2017, 16:41) megane 1.4 Tce, με 97.600 χλμ.,αγοράστηκε 7-10-2016 σήμερα 13-11-2017 έχει 118.600 χλμ, και σε αυτό το διάστημα έχω αλλάξει μια φορά λάδια-φίλτρο, και πριν 200 χλμ,λάστιχα και δίσκους με τακάκια μπροστά. Ο έμπορος άψογος σε ότι είπαμε.
  1
Seat
Ibiza sc

1400 κυβικά
του 2010
Βενζίνη
st.di... (22/11/2017, 17:45) Αγοράστηκε: 2.5 χρόνια
Χλμ. που είχε: 56.000
Βιβλίο service: Ναι
Εγγύηση: Ναι
το αυτοκίνητο: Χρειάστηκε να κάνω ρεκτιφιέ στο μοτέρ λόγω υπερβολικής κατανάλωσης λαδιού.
ή Εμπορία: Δωθηκε εγγύηση 1 έτους για μηχανή κ σασμαν. Όλες οι εργασίες έγιναν εντός της εγγύησης με μηδενικό κόστος.
  2
Skoda
Octavia

1800 κυβικά
του 2009
Βενζίνη
AUTO MOTIVO
syncr... (29/11/2017, 15:50) Αγοράστηκε: 12μηνες
Χλμ. που είχε: 114500
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση:
το αυτοκίνητο: ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΣΤΟΝ ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΣΤΗ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΦΘΟΡΑ.ΕΜΕΙΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ.
ή Εμπορία: ΥΠΗΡΞΕ ΑΨΟΓΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ.
 
Skoda
Octavia

1200 κυβικά
του 2013
Βενζίνη
PANTAZIS CARS
xtert... (29/11/2017, 15:17) Αγοράστηκε: 13 μήνες
Χλμ. που είχε: 38000
Βιβλίο service: -
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: Πάρα πολύ καλό αυτοκίνητο, όλα τέλεια. Χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα και καμία βλάβη.
ή Εμπορία: Ήταν όλα όπως είχαν συμφωνηθεί, όλα τέλεια.
 
Skoda
Octavia

1600 κυβικά
του 2005
Υγραέριο
fotis... (24/11/2017, 12:27) Αγοράστηκε: Πρίν από 9 μήνες
Χλμ. που είχε: 168000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: ΟΧΙ
το αυτοκίνητο: ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΩ ΤΟ ΥΓΡΑΕΡΙΟ ΔΙΟΤΙ ΧΑΛΑΣΕ, ΤΑ ΦΡΕΝΑ ΤΡΙΖΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΣΕΡΒΙΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΠΑΡΚΕΣ, ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ
ή Εμπορία: ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΟΘΗΚΕ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΥΚΟΛΙΑΣ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΞΟΦΛΗΣΩ ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΡΙΝ ΠΑΡΩ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ
  2
Skoda
Octavia

1400 κυβικά
του 2014
Βενζίνη
xrist... (22/11/2017, 12:28) Αγοράστηκε: 1χρόνο
Χλμ. που είχε: 41.000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: OXI
το αυτοκίνητο: 100% ευχαριστημένος από το αυτοκίνητο. Δεν έχει τρίξει ποτέ τίποτα, θόρυβος δεν ακούγεται που να το παρακαλάς και πάνω από όλα δεν μου έχει ζητήσει τίποτα πέρα από το καθορισμένο του σερβις.
ή Εμπορία: Δεν με άφησαν να περιμένω καθόλου, μου εξήγησαν την διαδικασία , το αυτοκίνητο, μου είπαν για τον προκάτοχο και τη χρήση που του είχε κάνει και δεν τους αμφισβήτησα λεπτό. Μπορεί να δίνεις κάτι παραπάνω αλλά για μένα αξίζει εφόσον ξέρεις τι αγοράζεις.
 
Skoda
Octavia combi scout

2000 κυβικά
του 2008
Βενζίνη
PANTAZIS CARS
xrdfg... (29/11/2017, 15:13) Αγοράστηκε: 1 χρόνο
Χλμ. που είχε: 11200
Βιβλίο service: ναι
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: Πολύ καλό αυτοκίνητο, ευέλικτο, ανθεκτικό, καίει λίγο παραπάνω αλλά δικαιολογημένα λόγο κυβισμού
ή Εμπορία: Πολύ καλή εμπορία, όλα τέλεια, θα γίνει και άλλη αγορά μάλλον για την κόρη
 
Skoda
Roomster

1200 κυβικά
του 2011
Βενζίνη
Skoda Κοιλάκος
kokfs... (29/11/2017, 14:49) Αγοράστηκε: 1.5 ΧΡΟΝΟ
Χλμ. που είχε: 78000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: Στο αυτοκινητο εχω κανει 145000χλμ με έχει βγάλει πολύ καλά του έχω κάνει μονο 1 service.
ή Εμπορία: Μου εχουν δωσει την ευκαιρια να εχω συνεχη επικοινωνια εαν και εφοσον συμβει τιποτα απο την αρχη. Πολυ συνεργασιμοι.
 
Skoda
Yeti

1800 κυβικά
Βενζίνη
Skoda Κοιλάκος
serss... (29/11/2017, 15:19) Αγοράστηκε: 1,5 χρονο
Χλμ. που είχε: δεν θυμαμαι
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: Κανενα προβλημα εως τωρα μου χει βγει πολυ καλο.
ή Εμπορία: Ηταν Επαγγελματιες, μονο τα καλυτερα μπορω να πω γιατι δεν μου δωσαν σκαρτο πραγμα.
 
Smart
Forfour

989 κυβικά
του 2012
Πετρέλαιο
Vrett... (25/11/2017, 22:05) Αγοράστηκε: 2 χρονια
Χλμ. που είχε: 45000
Βιβλίο service: Οχι
Εγγύηση: Οχι
το αυτοκίνητο: Οχι
ή Εμπορία: Όταν πήγα στην μερσεντες στον Ισμαήλο μου είπαν ότι κάτι τρέχει με τα χιλιόμετρα Όταν ζήτησα μπουκάλι σέρβις δεν υπάρχει πουθενα
  2
Smart
Fortwo coupe

800 κυβικά
του 2012
Πετρέλαιο
kalli... (24/11/2017, 17:19) Αγοράστηκε: 10/2017
Χλμ. που είχε: 88000
Βιβλίο service: Έως το 2015
Εγγύηση: Ναι 12 μήνες
το αυτοκίνητο: Είμαι πολύ ευχαριστημένος
ή Εμπορία: Το αυτοκίνητο έχει πολλά αξεσουάρ και είναι σε πολύ καλή κατάσταση για την ηλικία του και τα χρήματα που έδωσα σε σχέση με την αγορά. Δώρο και τρίμηνη απλή ασφάλεια! Το αυτοκίνητο μου παραδόθηκε νωρίτερα από το συμφωνηθέν
  3
Smart
Fortwo coupe

1000 κυβικά
του 2008
msiam... (15/11/2017, 06:42) Άριστος, τίμιος, τίποτε κρυφό Ούτε πειραγμενο...
 
Suzuki
Swift

1254 κυβικά
του 2016
virwn... (14/11/2017, 18:57) Αγοραστηκε με γυρισμενα χιλιομετρα... Εξυπηρετηση χαλια... Συνολικα εχουν αλλαχτει σασμαν δισκο πλατο καταλυτης λαστιχα μικρα μεγαλα σερβις ηχεια ηχοσυστημα γτ ητανε καμενο
 
Toyota
Auris

1330 κυβικά
του 2010
Βενζίνη
dplad... (24/11/2017, 19:29) Αγοράστηκε: 6 χρόνια
Χλμ. που είχε: 18000
Βιβλίο service: ναί
Εγγύηση: ναι
το αυτοκίνητο: Αλλαγή κινητήρα μετά πέντε χρόνια (2016) 110000 χιλ. έκαιγε λάδια στα 0,9lit./1000 χιλ. Πλαστικά απαράδεκτα ποιοτικά για την τιμή του, με θορύβους, μπλοκαρισμένες ποτιροθήκες, φθαρμένα νίκελ. Προβλήματα με νερά στο πορτ μπαγκάζ και από τα φανάρια και από του αεραγωγούς εκτόνωσης. Πανάκριβα ανταλλακτικά και ακριβή εργασία στην αντιπροσωπία.
ή Εμπορία: ΔΕΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΕΜΠΟΡΟ
  3
Toyota
Auris

1800 κυβικά
του 2011
Υβριδικό
lefte... (24/11/2017, 22:46) Αγοράστηκε: 3 Μήνες
Χλμ. που είχε: 97.000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: ΌΧΙ
το αυτοκίνητο: Μέχρι στιγμής το έχω 3 μήνες και δεν έχει βγάλει τίποτα.Οικονομικότατο ,υβριδικό,και με μηδενικά τέλη κυκλοφορίας.Το μόνο που με καίει συνεχώς είναι η υβριδική του μπαταρία,αν πάθει κάτι 2.500€ δεν με φτάνουν για αντικατάσταση!
ή Εμπορία: Επαγγελματίες στην δουλειά τους,βέβαια ίσως είναι πολύ νωρίς για να τους κρίνω στο τί αγόρασα γιατί το αυτοκίνητο το έχω μόνο 3 μήνες...Ισως μπορούσα το συγκεκριμένο μοντέλο (12/2011)να το είχα βρει κι αλλού πιο φθηνά,το αγόρασα 3τεκνικό απο 12.800 κατέβηκε στα 11.770(λόγω τριτεκνίας),μετά απο έρευνα που έκανα μετά που το πήρα.Επίσης δεν υπήρξε ενημέρωση για το τεκμήριο στα 1.8..
 
Toyota
Aygo

1000 κυβικά
του 2006
Βενζίνη
dziog... (24/11/2017, 14:13) Αγοράστηκε: 10
Χλμ. που είχε: 11500
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: ΝΑΙ
το αυτοκίνητο: ΚΑΜΙΑ
ή Εμπορία: ΑΡΙΣΤΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ. ΤΗΡΗΣΗ ΤΩΝ ΣΥΜΦΩΝΗΘΕΝΤΩΝ
 
Toyota
Aygo

1000 κυβικά
του 2006
Βενζίνη
AUTO SHOW ΒΛΑΧΟΣ
avals... (15/11/2017, 15:45) ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΔΥΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ, ΕΓΓΥΗΣΗ 1 ΕΤΟΥΣ, ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΕΛΕΓΧΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΣΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΣΥΝΡΓΕΙΟ, ΟΙ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ, Ο ΠΙΟ ΕΜΠΙΣΤΟΣ ΕΜΠΟΡΟΣ ΜΕΤΑΧΙΡΕΙΣΜΕΝΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ
 
Toyota
Celica t23 ts

1800 κυβικά
του 2004
Βενζίνη
Alexs... (26/11/2017, 14:11) Αγοράστηκε: 3 μήνες
Χλμ. που είχε: 160000
Βιβλίο service: Ναι
Εγγύηση: Ναι
το αυτοκίνητο: Ευχαριστημένος όσο δεν πάει :)
ή Εμπορία: Το έχω ερωτευτεί το αυτοκίνητο . Παρότι είναι είναι του 2004 μοντέλο τα πάντα είναι σαν καινούργια, πολύ προσεγμένο και το σαλόνι και τα μηχανικά του . Αν και εισαγωγής από Ιταλία το αμάξι απλά είναι διαμάντι.
  2
Toyota
Rav4

2000 κυβικά
του 2002
Υγραέριο
efoun... (23/11/2017, 09:55) Αγοράστηκε: 2014
Χλμ. που είχε: 110000
Βιβλίο service: ναι
Εγγύηση: οχι
το αυτοκίνητο: μηδεν προβλημα μετα απο χρηση 60000 χιλιομετρα.
ή Εμπορία: συνεπεια σχετικα με την κατασταση του αυτοκινητου.
  1
Toyota
Verso

1600 κυβικά
του 2002
Βενζίνη
tsoup... (25/11/2017, 12:08) Αγοράστηκε: 2011
Χλμ. που είχε: 145000
Βιβλίο service: Ναι
Εγγύηση: Οχι
το αυτοκίνητο: Οχι δεν έχει βγάλει τίποτα απολύτως καμία ζημιά τώρα έχει 197000 km.πάλι θα το αγόραζα ακόμα και σήμερα
ή Εμπορία: Άψογη εξυπηρέτηση και με το παραπάνω δεν πουλάει φυσικά μεταχειρισμένα αυτοκίνητα αλλά έκανε εξυπηρέτηση σε πελατη της να του πουληση το προηγούμενο αυτοκίνητο .
 
Toyota
Yaris

1400 κυβικά
Βενζίνη
M & K MOTORS
makag... (29/11/2017, 15:33) Αγοράστηκε: 2ΧΡΟΝΙΑ
Χλμ. που είχε: 120000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση:
το αυτοκίνητο: Το μονο προβλημα που μου παρουσιασε ηταν το τζαμι που δεν ανοιγε αλλα μου το εφτιαξε ο ιδιος χωρις καμια επιβαρυνση δικια μου.Γενικα ειμαι ευχαριστημενος δεν εχει βγαλει καποιο αλλο θεμα.
ή Εμπορία: Αυτο που μου αρεσε ηταν οτι μου ειπαν ηταν αληθινο και οταν βγηκε η βλαβη στο τζαμι την εφτιαξε ο ιδιος
 
Toyota
Yaris

1400 κυβικά
του 2010
Πετρέλαιο
Skoda Κοιλάκος
lefas... (29/11/2017, 14:57) Αγοράστηκε: 1,5 χρονο
Χλμ. που είχε: 100000
Βιβλίο service: ναι
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: Καλο αμαξι ιαπωνας, του χω κανει πολλα χιλιομετρα με εχει βγαλει ασπροπροσωπο.
ή Εμπορία: Πολυ ευχαριστημενος εχω κανει και ανταλλαγη με την εμπορια αυτη. 
 
Toyota
Yaris

1500 κυβικά
του 2012
giann... (26/11/2017, 10:51) Αγοράστηκε: Δύο. Χρόνια
Χλμ. που είχε: 23000
Βιβλίο service: Ναι
Εγγύηση: Ναι
το αυτοκίνητο: Απόλυτα ευχαριστημένος
ή Εμπορία: Δέν δέχθηκε κανένα παζάρι
  2
Toyota
Yaris

1400 κυβικά
του 2014
Πετρέλαιο
georg... (22/11/2017, 12:26) Αγοράστηκε: 1 Χρόνο
Χλμ. που είχε: 39.000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: ΝΑΙ
το αυτοκίνητο: Πραγματικά το μοναδικό πρόβλημα που αντιμετώπισα ήταν ότι είχε φθαρθεί ένας αεραγωγός μόνο, και οι άνθρωποι μου το άλλαξαν πριν μου το δώσουν. Το αμάξι είναι super, και παει και δεν καίει και δεν χαλάει. Ότι καλύτερο για πρώτο αμάξι με διαφορά.
ή Εμπορία: Είχε τοσες πολλές φωτογραφίες το site της εταιρίας που όταν πηγα να το δω το ηξερα απέξω. Με εξυπηρέτησαν αμέσως, η διαδικασία ήταν παιχνιδάκι και το καλύτερο είναι πως όταν επικοινώνησα μαζί τους για μια απορία που είχα για την άδεια με θυμόντουσαν και με εξυπηρέτησαν αμέσως!
  4
Toyota
Yaris

1400 κυβικά
του 2011
Πετρέλαιο
gkots... (16/11/2017, 22:09) Αγοράστηκε: Πριν απο ενα μηνα
Χλμ. που είχε: 117.000
Βιβλίο service: Ναι
Εγγύηση: Ναι
το αυτοκίνητο: Ευχαριστημενος
ή Εμπορία: Οτι ηταν αυτο που εψαχνα.προσεγμενο και αληθινα χιλιομετρα
  1
Toyota
Yaris

1300 κυβικά
του 2004
Βενζίνη
AUTO SHOW ΒΛΑΧΟΣ
aldas... (15/11/2017, 15:55) Οι καλύτερες τιμές στην αγορά σε συνδυασμό με εγγύηση ποιότητας. Δέχθηκαν έλεγχο από προσωπικό συνεργείο. Το αυτοκίνητο ήταν σε εξαιρετική κατάσταση, εμφανισιακά και μηχανικά. Είναι το τέταρτο αυτοκίνητο που αγόρασαν συγγενείς και φίλοι από τον εν λόγω έμπορο. Όλα στην ίδια εξαιρετική κατάσταση.
 
Toyota
Yaris

1300 κυβικά
του 2014
Βενζίνη
AUTO SHOW ΒΛΑΧΟΣ
k.xro... (15/11/2017, 15:38) Ο καλυτερος εμπορος μεταχειριμενων αυτοκινητων με τις χαμηλοτερες τιμες στην αγορα. πολυ καλα αυτοκινητα με δικαιωμα ελεγχου σε οποιοδηποτε συνεργειο.
  1
Volkswagen
Beetle

1600 κυβικά
του 2001
Βενζίνη
NTOUNIS CAR SOLUTION
geter... (29/11/2017, 14:52) Αγοράστηκε: περίπου πριν ένα χρόνο
Χλμ. που είχε: 195000
Βιβλίο service: ναι
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: Ήταν όλα καλά, υπήρχε αναλυτική παρουσίαση του αυτοκινήτου πριν την αγορά
ή Εμπορία: Ότι συμφωνήθηκε έτσι και έγινε, ότι είπαν αυτό και ήταν
 
Volkswagen
Golf

1400 κυβικά
του 2001
Βενζίνη
ΑΦΟΙ ΛΙΑΠΗ Α.Ε.
gresd... (29/11/2017, 15:09) Αγοράστηκε: 12μηνες
Χλμ. που είχε: 235000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση:
το αυτοκίνητο: Δεν μου εχει παρουσιαση καποιο διαιτερο προβλημα σαν μεταχειρισμενο αυτοκινητο,απλως εχει χρειαστει να αλλαξω 2 με 3 φορες λαδια.
ή Εμπορία: Γενικα ειμαι ευχαριστημενος.
 
Volkswagen
Golf

2000 κυβικά
του 2008
Βενζίνη
AUTO CENTER ΓΡΑΒΑΛΟΣ
gdcds... (29/11/2017, 14:54) Αγοράστηκε: 12μηνες
Χλμ. που είχε: 70000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση:
το αυτοκίνητο: Το αυτοκινητο δεν μου εχει παρουσιασει κανενα προβλημα.Εμεινα παρα πολυ ευχαριστημενος αν αγοραζα αυτοκινητο ξανα θα αγοραζα μονο απο εκει.
ή Εμπορία: Ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος.Αψογη εξηπηρετηση.
 
Volkswagen
Golf

1400 κυβικά
του 2009
Βενζίνη
AUTO CENTER ΓΡΑΒΑΛΟΣ
orfad... (29/11/2017, 14:31) Αγοράστηκε: 6ΧΡΟΝΙΑ
Χλμ. που είχε: 50000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση:
το αυτοκίνητο: Δεν μου εχει βγαλει καμια ζημια,Περα απο φυσιολογικες φθορες.Ειμαι αρκετα ευχαριστημενος.Ανταποκριθηκε πληρως στις προσδοκιες μου.
ή Εμπορία: Ειμαι ευχαριστημενος απο την συγκεκριμενη εμπορια.
  1
Volkswagen
Golf

1600 κυβικά
του 2009
Πετρέλαιο
Konni... (25/11/2017, 09:52) Αγοράστηκε: 7 μήνες
Χλμ. που είχε: 170.000
Βιβλίο service: Όχι
Εγγύηση: Ναι
το αυτοκίνητο: Όχι δεν είμαι ευχαριστημένος έβγαλε ζημιές μηχανικά
ή Εμπορία: Πολλά ψέματα
  4
Volkswagen
Passat

1598 κυβικά
του 2006
Βενζίνη
aaxio... (30/11/2017, 20:41) Αγοράστηκε: 11 ΧΡΟΝΙΑ
Χλμ. που είχε: 16 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: ΝΑΙ
το αυτοκίνητο: ΝΑΙ ΣΤΑ ΕΦΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΠΕΣΕ Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΗ ΜΟΥ (Η ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΦΛΟΥΔΑ ΑΦΡΟΛΕΞ) . ΞΕΦΛΟΥΔΙΣΑΝ ΤΑ ΧΕΡΙΟΥΛΙΑ ΣΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΞΕΒΑΨΑΝ ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΕΣ.
ή Εμπορία: ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ AFTER SELE ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΡΓΑΣΙΑ ΧΡΕΩΣΑΝ 15 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
  1
Volkswagen
Passat

1400 κυβικά
του 2010
Βενζίνη
Skoda Κοιλάκος
artfs... (29/11/2017, 14:43) Αγοράστηκε: 2 ΧΡΟΝΙΑ
Χλμ. που είχε: 120000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: Έχω μείνει ευχαριστημενος εκτός από κάτι φαναρτζοδουλειες που είδα μετά αλλά γενικά ευχαριστημενος.
ή Εμπορία: εχω μεινει ικανοποιημενος.
 
Volkswagen
Polo

1200 κυβικά
του 2008
Βενζίνη
mitso... (15/01/2018, 17:35) Αγοράστηκε: 2 ΧΡΟΝΙΑ
Χλμ. που είχε: 140000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: ΟΧΙ
το αυτοκίνητο: ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, ΔΕΧΘΗΚΑΝ ΝΑ ΕΛΕΓΧΕΙ ΣΤΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΜΟΥ.
ή Εμπορία: ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΟΧΗΜΑΤΟΣ, ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΒΑΨΙΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗ ΤΟΥ.
 
Volkswagen
Polo

1200 κυβικά
του 2014
Πετρέλαιο
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ccoyr... (01/12/2017, 13:02) Αγοράστηκε: 1 χρονοσ
Χλμ. που είχε: 103000
Βιβλίο service: ναι
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: ευχαριστημένοσ , ,δεν μου εχει βγαλει ζημιέσ και βλάβεσ
ή Εμπορία: οτι μου είπε ,αυτο και ήταν, δεν εχω ακομα τίποτα.
  1
Volkswagen
Polo

1200 κυβικά
του 2013
Βενζίνη
manio... (16/11/2017, 19:45) Αγοράστηκε: 7 μήνες
Χλμ. που είχε: 32000
Βιβλίο service: Ναι
Εγγύηση: Ναι
το αυτοκίνητο: Είμαι απόλυτα ευχαριστημένος με αυτήν την επιλογή. Το σχέση κόστους και ποιότητας ήταν απολύτως ικανοποιητική. Το αμάξι το έλεγξα και σε δικό μου συνεργείο και τα χιλιόμετρα ήταν πραγματικά.
ή Εμπορία: Ειλικρινείς και τηρούν τις εγγυήσεις τους. Εξυπηρετικοί με θετική ενέργεια.
 
Volkswagen
Polo

1390 κυβικά
του 2002
andaa... (13/11/2017, 18:26) ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑ ΚΑΕΙ ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑΓΗ ΜΗΧΑΝΗΣ....... ΠΑΡΟΛΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΕ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΤΗΣ WV ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ........ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΤΟ ΤΑΜΠΛΟ......ΑΝΑΒΕΙ Η ΕΝΔΕΙΞΗ ΤΗΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ-ΣΤΑΘΜΗΣ ΨΥΚΤΙΚΟΥ... ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΥΤΕ Η ΣΤΑΘΜΗ ΟΥΤΕ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ.
  6
Volkswagen
Tiguan

1400 κυβικά
Βενζίνη
M & K MOTORS
kosta... (29/11/2017, 15:29) Αγοράστηκε: 3ΧΡΟΝΙΑ
Χλμ. που είχε: 50000
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση:
το αυτοκίνητο: ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΟ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ SERVICE ΤΟΥ
ή Εμπορία: ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ 
 
Volvo
V60

2000 κυβικά
του 2014
Πετρέλαιο
ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ-CARS
gmaee... (29/11/2017, 15:45) Αγοράστηκε: ΠΕΡΙΠΟΥ 1 ΧΡΟΝΟ
Χλμ. που είχε: 48500
Βιβλίο service: ΝΑΙ
Εγγύηση: -
το αυτοκίνητο: Περιμενω να μου φτιαξει μερικα πραγματα μικροφαναρτζοδουλειες αλλα γενικα ειναι καλο το αμαξι.
ή Εμπορία: κατα τα σερβις του θα δουμε αν κανει οτι μου χει πει στην ωρα τους. κατα τα αλλα ευχαριστημενος.
 
Wagon r
2003

1300 κυβικά
του 2003
Βενζίνη
mhtsk... (26/11/2017, 06:02) Αγοράστηκε: 2008
Χλμ. που είχε: δεν θυμαμαι
Βιβλίο service: ναι
Εγγύηση: ναι
το αυτοκίνητο: σκυλι ιαπωνικο....!!!!
ή Εμπορία: Μου αρεσει οτι του εχω βγαλει τα ματια και αντεχει!
 

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ Υπηρεσίες - Προϊόντα