Ένα έργο τέχνης είναι σε δίθυρο, που όπως και να το κάνουμε έχει άλλη χάρη, χώρια που προσωπικά δεν μου αρέσουν τα τετράθυρα οχήματα, αλλά τα coupe...Κάποιοι δεν τους ενδιαφέρει και το σέβομαι, για ανθρώπους σαν εμένα με πάθη, το κόκκινο χρώμα, με την γρήγορη αύρα, αποτελούν μια ΑΙΣΘΗΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ.ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΠΟΤΑ, ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ, ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ!!!
Ένα έργο τέχνης είναι σε δίθυρο, που όπως και να το κάνουμε έχει άλλη χάρη, χώρια που προσωπικά δεν μου αρέσουν τα τετράθυρα οχήματα, αλλά τα coupe...Κάποιοι δεν τους ενδιαφέρει και το σέβομαι, για ανθρώπους σαν εμένα με πάθη, το κόκκινο χρώμα, με την γρήγορη αύρα, αποτελούν μια ΑΙΣΘΗΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ.ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΠΟΤΑ, ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ, ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ!!!